Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Кандидатам у президенти задали незручні запитання. Де відповіді, політики? Народ чекає...

Запитання до Анатолія Гриценка: Чому було продано стільки озброєння?


Юлія Литвиненко поставила запитання Анатолію Гриценку, колишньому міністру оборони України: Чому за час його перебування на посаді було продано величезну кількість озброєння, загальною сумою понад 1 мільярд гривень?

Гриценко і продаж зброї: Я - не я, і хата не моя?


Як міністр оборони Гриценко "не мав стосунку" до продажу зброї? Анатолію Степановичу, а на посаді Верховного Головнокомандувача ви будете знати, що у вас в армії коїться? Чи як і у 2005 році - хто що може - те і продає?

Запитання до Юлії Тимошенко: Хіба заради влади можна обманювати людей?


Запитання до пані Тимошенко: "19 січня виповнюється рівно 10 років, як Ви підвищили ціну на газ у 10 разів, підписавши кабальні газові контракти. А тепер, у нових передвиборчих перегонах, обіцяєте знизити тарифи? Чому Ви вважаєте, що можна обманювати людей заради влади?".

Запитання до Тимошенко: Чому ви пропонуєте застарілі ідеї, розроблені для країн третього світу?


Юліє Володимирівно, зараз, коли нам конче потрібні інноваційні та проривні рішення, ви звертаєтесь до ідеї 20-річної давнини, розробленої для країн третього світу? Ви хочете перетворити нас на дрібних торгашів? Ми і так суспільство споживачів, ми нічого не виробляємо. У нас немає ні інститутів, ні науково-дослідних лабораторій, нічого. Чому ви не можете запропонувати щось, окрім застарілих ідей для слаборозвинутих країн?Чому Володимир Зеленський насміхається з України?

Юлія Литвиненко поставила запитання шоумену Володимиру Зеленському, кандидату в президенти України: Невже він вважає, що знущатися над важливими історичними подіями в Україні - дійсно смішно? Невже він вважає, що людина, яка не поважає Україну, зможе бути лідером держави? І як в цьому випадку відчуватимуть себе українці?
Слуга народу - слуга Коломойського?


Запитання Юлії Литвиненко до Володимира Зеленського: Слуга народу - це слуга Коломойського? Чи віддаєте ви собі звіт у тому, що в разі вашої перемоги президентом буде Коломойський? А ким будете при ньому ви?

Tags: Гриценко, Зеленский, Коломойский, Литвиненко, Тимошенко, вопрос на засыпку, гниди, кандидаты, политики
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments