Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ворог-московіт прийшов не по Крим чи Донбас, а по всю Україну

Україна у досягненні миру спиратиметься на виключне право українського народу визначати свій шлях і не питатиме у Москви, куди їй прямувати.Про це заявив президент України Петро Порошенко у виступі на форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом», повідомляє Укрінформ.

"Природно, що тема війни і миру – одна із головних на виборах, бо народ обиратиме не просто Президента, а й Верховного головнокомандувача Збройних сил України. Я дуже уважно стежу за різними пропозиціями. Верзуть часом таке, що нібито ми тут бавимося в олов’яних солдатиків, а не захищаємо країну у війні з другою за потужністю армією світу. Пропонують записати побажання Путіна у блокнот, а потім цей блокнот винести на референдум, або пропонують стати перед Путіним на коліна чи в якусь іншу позу. Я ще раз повторюю: ворог прийшов не по Крим до нас, ворог прийшов не по Донбас до нас - ворог прийшов по всю Україну, щоб повернути утікачку до тюрми народів, як влучно назвав Російську імперію ще двісті років тому французький мандрівник де Кюстін", - сказав Порошенко.

Він підкреслив, що мир - це повне відновлення територіальної цілісності України, суверенітету і незалежності України.

"Мир - це беззаперечне визнання Москвою нашого права йти своїм шляхом. І ми маємо зробити все, щоб ніколи більше Україна не мусила питати в Москви, куди нам іти - це право виключно українського народу. І цей шлях називається "Геть від Москви"", - акцентував президент.

У цьому контексті він наголосив, що Україна продовжить лінію на відновлення своєї територіальної цілісності політико-дипломатичним шляхом, забезпечуючи єдність проукраїнської коаліції у світі та у Європейському Союзі, використовуючи інструмент санкцій та механізм міжнародної місії ООН на всій території окупованого Донбасу.

"Справжній мир обов’язково настане на нашій землі. Гарантувати мир може тільки боєздатна армія, і вона - наша, українська, патріотична, добре навчена, добре озброєна, добре одягнута, найкраща у світі, день за днем стає все сильнішою", - наголосив глава держави.


Tags: Донбас, Крым, Порошенко, деоккупация, мир, перемоги, русская агрессия в Украине, русско-украинская война
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments