Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Фестиваль культур у Тернополі зібрав волонтерів з Європи, Африки й Азії

Понад 20 волонтерів з Європи, Єгипту, Індонезії та Китаю прибули до Тернополя на міжнародний фестиваль культур "Global Village", що відбувся напередодні, повідомляє Укрінформ.

Фестиваль культур у Тернополі зібрав волонтерів з Європи, Африки й Азії

"Таким фестивалем хочемо зруйнувати міжкультурні та міжнаціональні стереотипи, познайомити тернопільську молодь із ровесниками з інших країн. Переконані, що це – прекрасна платформа для культурного обміну, шанс почати мислити глобально, розширити свій світогляд", - зазначив один із організаторів фестивалю в Тернополі, представник обласного осередку громадської організації AIESEC Юрій Королишин.

За його словами, упродовж дня – в неділю – на Театральному майдані обласного центру молодь різних країн презентувала національний одяг, пісні, танці своїх держав.

Також разом із іноземними колегами студенти тернопільських вишів провели квести, виконували пісні, взяли участь у різноманітних зимових розвагах.

"Global Village" - щорічний фестиваль від міжнародної молодіжної організації AIESEC, який допомагає пізнати аспекти життя у різних куточках світу.
Tags: Тернопіль, волонтеры, дружба народов, иностранцы, культура, фестивалі
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments