Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Сторінки Порошенка в соцмережах - це ілюстрація екзорцизму*

Соціальні мережі дуже показовий лакмус, хто є сьогодні український президент і Головнокомандувач Збройних сил України. Якщо Ви присвятите хоча б по півгодини на сторінку Порошенка в Твітері і Фейсбуці, то побачите, що відсоток ботів, тролів, ольгінців з країни-агресора - зашкалює. Вата, росіяни-імперці, п’ята проросійська колона України своїми агресивними коментарями п’ятий рік доводять, що Петро Олексійович ворог №1 Путіна, РФ і українофобських манкуртів всередині країни.Коли я бачу велику кількість агресії, скавчання і скрегіт зубів на сторінках президента, то відразу уявляю сеанс екзорцизму з боку Пороха, який вводить бісів і чортів у шалену, навіть божевільну лють проти України і всього українського. Але вся злість московітів безсила, тому вони і зриваються на російські нецензурні мати, образи, наклеп. Слово «Порошенко» діє на українофобів росіян та "наших" совків і проросіян, як хрест, Біблія, часник чи конюшина діють на вурдалаків і упирів.

----------
* Екзорцизм (від грец. ἐξορκισμός «заборона бісам») — обряд вигнання бісів та інш. надзвичайних істот з одержимої від них людини за допомогою молитви та певних ритуалів.
Tags: facebook, twitter, бесы, зрадофилы, ольгинцы, паребрик, рабсияне, соцсети, статті О. Леусенка, тролли-боты, украинофобы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments