Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На фестивалі різдвяних піснеспівів в Острозькій академії встановили рекорд України


Під час XIV Всеукраїнського фестивалю різдвяних піснеспівів, що завершився у храмі преподобного Федора Острозького Національного університету “Острозька академія”, встановили новий рекорд, повідомляє сайт навчального закладу.

«Родзинкою цьогорічного фестивалю різдвяних піснеспівів стало встановлення рекорду України у категорії “Масові заходи” за найширше представлення християнських релігійних конфесій України. Це вже дев'ятий рекорд України, встановлений Національним університетом “Острозька академія”, - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що цього року колядували та щедрували на фестивалі учасники з усіх регіонів України, серед яких хорові та родинні колективи, ансамблі, театральні гуртки, сольні виконавці.

Звучали також і музичні композиції на різдвяну тематику.

Фестиваль різдвяних піснеспівів в Острозькій академії

Крім цього, присутні мали можливість побачити відеопривітання від учасників з Донеччини, які в силу обставин не змогли приїхати на фестиваль.

Всього ж у фестивалі взяло участь 770 колядників і 70 колективів з усієї України.

Усі вони отримали Першокнигу — Біблію, дипломи та солодощі. Крім цього, деяких із них спеціальним грошовим подарунком нагородив ректор Острозької академії Ігор Пасічник.
Tags: Острозька академія, Рівненщина, Різдво, ансамбли, колядки, конфессии, певцы, рекорди, религия, традиции, українська культура, українські пісні, учбові заклади, фестивалі, щедрівки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment