Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Президент зустрів військових 72-ї бригади, що вийшли з району бойових дій

Президент України Перо Порошенко зустрів у Білій Церкві військослужбовців 72-ї ОМБр, які щойно вийшли з району бойових дій. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Президент зустрів військових 72-ї бригади, що вийшли з району бойових дій

"Вітаю військовослужбовців 72 окремої механізованої бригади ЗСУ, які щойно вийшли з району бойових дій, з поверненням додому", - зазначив глава держави.Нагадаємо, сьогодні, 26 січня, президент України бере участь у заходах з нагоди повернення бійців 72-ї окремої механізованої бригади в Білій Церкві.Президент, верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав військовослужбовців 72 Окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців, які перебувають на лікуванні у Національному військово-медичному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь". Про це повідомляє прес-служба адміністрації президента.


Глава держави ознайомився з умовами лікування військових, поцікавився їх станом здоров’я та побажав швидкого одужання героям. Президент повідомив, що разом з Міністром оборони Степаном Полтораком вирішили приїхати в госпіталь до поранених по дорозі в Білу Церкву, куди сьогодні повертаються їх побратими, військовослужбовці 72 Окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців із зони проведення Операції об’єднаних сил.

"Ми приїхали сюди для того, щоб подякувати кожному з вас за зразкове виконання бойових завдань. А також, щоб спитати чим потрібно допомогти", - звернувся до бійців глава держави. Військовослужбовці подякували Главі держави та зазначили, що не мають нарікань на умови лікування.

"Я як президент, верховний Головнокомандувач пишаюсь тим, яка на сьогоднішній день у українського народу армія, Збройні Сили, який патріотичний дух, яка тверда мотивація", - наголосив президент.Президент сказав, що передаватиме вітання від поранених військових їхнім бойовим побратимам із 72 омбр, яких він сьогодні зустрічатиме в Білій Церкві.

Глава держави вручив нагороди військовослужбовцям за самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку.

Медаллю "Захиснику Вітчизни" нагороджені солдати Олександр Дрига, Владислав Бевзюк, Олексій Ізотов, Ігорь Панченко, Рустам Винниченко та Єгор Коновалов, сержанти Андрій Яценко, Микола Мельник, молодший сержант Вячеслав Ізотов.

Президент також вручив цінні подарунки пораненим військовослужбовцям.
Tags: Біла Церква, ЗСУ, Київщина, Порошенко, атовці, военные, награды, ранения, солдаты, українське військо
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments