Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Попи МП (РПЦ) разом із тітушками побили сільського голову та поліціянта, зірвавши збори

На збори в сільський клуб прийшло понад 125 селян.У селі Писарівка, що на Вінничині, попи неканонічного московського патріархату (філія РПЦ) разом із "групою підтримки" зірвали збори і побили сільського голову і дільничного. Про це повідомляє РБК-Україна.

З початком січня майже на кожні сільські збори, де місцева громада, повинна вирішити для себе важливе "церковне" питання, приїжджає банда з попами Московського Патріархату та "спортсменами". Не стала винятком і Писарівка, яка розташована під Вінницею. Відомо, що на такий захід МП збирає людей заздалегідь.

"На збори в сільський клуб прийшло понад 125 селян. Ми запросили місцевого батюшку з трьома людьми з його оточення. Отця Сергія ми давно знаємо. Хотіли почути його думку щодо приєднання до ПЦУ або неприєднання. Але в село з'їхалися невідомі нам люди в рясах і цивільному одязі. Приблизно 62 "гостя". Деякі говорили на жаргоні. Саме вони зірвали збори", - розповідає сільський голова Дмитро Науменко.

Він спочатку пояснив незнайомим людям, що на зборах можуть бути присутніми тільки місцеві, а потім спробував зупинити натовп міцних чоловіків. В результаті "гості" в рясах і цивільному застосували силу. Науменко двічі вдарили по обличчю. Коли на допомогу сільському голові прийшов місцевий дільничний інспектор, то і він отримав кілька ударів. Також з правозахисника зірвали поліцейський значок.

"Нам президент обіцяв вільне вираження бажання, але московські "бабуїни" влаштували бійку, а потім все ж захопили приміщення клубу, поки ми не відмовилися від проведення зборів. Заяву в поліцію я не писав. Слухайте, мені 35 років. Я не хочу скаржитися", - пояснив Науменко.

Але "гості" вчинили хитріше. Один з московських попів викликав поліцію, надав роз'яснення щодо того, що його не пустили в храм і тріпали. Тому складено протокол за фактом дрібного хуліганства.

Науменко повідомив, що заяву в поліцію подавати не буде, а збори разом з селянами вони проведуть наступного тижня.
Tags: Вінниччина, громади, избиения, московские попы, московский патриархат, перехід з мп в ПЦУ, сопротивление, титушки
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments