Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зроблено в Україні: Лампи і крісло українських дизайнерів виставлять у центрі Парижа

Вироби київської студії дизайну Sergey Makhno Architects відібрали для постійної експозиції у паризькій галереї Mettlesome Design. Про це у Facebook повідомив керівник студії Сергій Махно.

Лампи і крісло українських дизайнерів виставлять у центрі Парижа

“Дві наші лампи Khmara і крісло The Elephant з колекції UKRSAVANA відібрали для експозиції у паризькій галереї Mettlesome Design. У самому серці Парижа – в 10 хвилинах від Тріумфальної арки, між шоурумом Bentley та фундацією Louis Vuitton. Український дизайн у цій галереї експонується вперше”, – написав Махно, який є одним із авторів цієї серії.

Також у розробці “Украсавани” взяли участь головний архітектор Sergey Makhno Architects Ілля Товстоног і керівник предметного відділу Ігор Гавриленко.

“UKRSAVANA – це світ, де українські традиції і природа є головними співавторами дизайнерів; місце, далеке від міста і турбот, де поняття «метушня» залишається невідомим, де предмети інтер'єру та декор живуть поза часом і створюють власні правила”, – говорять творці колекції.

Відібрані галереєю Mettlesome Design предмети з цієї колекції українські дизайнери представили на міжнародній виставці Maison & Objet 2019, яка проходила в Парижі 18-22 січня.
Tags: Париж, виставки, галереи, дизайнеры, знай наших!, зроблено в Україні, интерьер, коллекции, меблі, популяризация Украины, предметы, українське
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments