Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Донька президента Киргизстану в захваті від Києва і киян на відміну від Москви і Пітера

Донька президента Киргизстану Алія Шагієва відвідала Київ і залишилася в захваті від міста і людей, які в ньому проживають.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.
За її словами, найбільш приголомшливе в Україні - український народ.
"Знаєте, на відміну від Москви, наприклад, зовсім-зовсім не страшно підійти до будь-якої людини і не тільки запитати дорогу, а навіть зав'язати розмову! Ось про що завгодно! Я намагалася не втрачати першої-ліпшої можливості, дошкуляла всім підряд, від школярів до людей у віці і зовсім не пошкодувала, тільки зігрілася і придбала посмішку до вух", - зазначила Шагієва.

Вона додала, що в Україні люди відрізняються добродушністю.
"Ми в шоці! Ідеш по вулиці і так затишно в душі... Це нетипово для великих міст із широкими дорогами та високими будинками! У Києві відсутня знервована суєта, навіть у центрі, навіть якщо люди поспішають кудись, навіть якщо вони засмучені, у повітрі не витає дух роздратування, не доводиться очікувати нападу", - вважає Алія.

Вона також порівняла Київ із російським Пітером.

"Я б сказала, що Київ набагато затишніший Пітера, тому що в останньому все-таки присутня деяка похмурість (за 2 роки проживання в ньому я зрозуміла, що ця похмурість є в деякій мірі його родзинкою), а тут навпаки, все навколо охоплене світлом", - наголосила дочка президента Киргизстану.


Чоловік Алії Шагієвої

Крім того, вона розповіла, що її чоловіка дуже здивували водії на дорогах, їхня ввічливість і спокій.
"Ніхто нікого не "підрізає", машини ніби течуть у гармонійному потоці і все, на жодній ми не побачили подряпин! Якщо навіть відбувається аварія, водії спокійно виходять один до одного і спокійно домовляються, дзвонять страховикам і все, і це не перетворюється в народний суд і мордобій, як це часто відбувається у нас. Пішоходів завжди пропускають і роблять це не так, як ніби роблять послугу, у нас у Бішкеку, на жаль, якщо тебе пропускають, то ти мало не в боргу залишаєшся", - додала Алія.

Також дівчина оцінила українську мову.
"Боже, я просто божеволію від того, як вона звучить, вона просто вся просочена духом народу, якоюсь такою добротністю, смачністю, блін, я не можу підібрати потрібних слів, але дуже хочеться, обожнюю, люблю! Ось ця добротність дуже відчувається і в дівчатах, ми їх відчули як сильних, міцних, жвавих (жвавіших, ніж хлопців, нам так здалося), ось навіть якщо вони на підборах і з маленькою сумочкою", - захопилася вона.

Дочці президента Киргизстану також дуже сподобалася українська кухня.
"І, зрозуміло, якщо вже ми заговорили про добротність і смачність, не можна не сказати про дуже смачну кухню і про двадцять або більше видів вареників зі всілякими начинками!" - написала дівчина.
"Я пишу все це і наповнююся теплом, дуже щаслива познайомитися з тобою, чудове місто! А ще... твої бруковані дороги, боже, нехай вони живуть вічно", - підсумувала Шагієва.У 2016 році Шагієва таємно вийшла заміж за коханого, з яким зустрічалася близько 4 років.
Tags: Київ, Кыргызстан, Москва, Петербург, города, дети политиков, кияни, отличия, сравнение, українці
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments