Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Trolling of 100 level: Патріарх Філарет похвалив П. Порошенка за Томос на з'їзді Тимошенко :-)

Філарет на з'їзді "Батьківщини" відзначив провідну роль Петра Порошенка у отриманні Томосу УкраїноюПрезидент України Петро Порошенко сприяв отриманню Томосу.

Про це Почесний патріарх ПЦУ Філарет заявив 22 січня на "Форумі Єднання" в Києві, влаштованому з ініціативи Ю. Тимошенко.

Він також зазначив, що над отриманням історичного документа багато потрудилася церква Київського патріархату, а також сприяли і президенти сприяли. "Починаючи з першого президента Леоніда Макаровича Кравчука. І Кучма писав листи до Вселенського патріарха. І особливо Віктор Андрійович Ющенко, але досяг цієї мети діючий президент Петро Олексійович Порошенко", - зазначив Філарет, повідомляє "Прямий".

"І ми дякуємо всім президентам, які докладали всіх зусиль", - додав він, наголошуючи на тому, що це не є втручанням у церковні справи, а "турбота про державу, в якому вони були і є президентами".

6 січня відбулася церемонія підписання Томосу про автокефалію Православної церкви України за участі президента України Петра Порошенка, митрополита Київського і всієї України Епіфанія та Вселенського патріарха Варфоломія.

9 січня усі члени синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію Православної церкви України.


Tags: Батьківщина-Родіна, ПЦУ, Порошенко, Тимошенко, Томос, Філарет, автокефалия, съезды, троллинг
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments