Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У КВУ спростували замовну брехню медіавульвоти про “ефективність” Ляшка як кандидата у президенти

Комітет виборців України заявив про маніпуляції результатами дослідження організації на користь народного депутата Олега Ляшка. Про це йдеться на сторінці Комітету виборців України в Facebook.

no title

"17 січня в низці ЗМІ (ZIK, 112, Політека, Znai) майже одночасно з’явилися однотипні повідомлення із ознаками замовних, в яких некоректно згадуються результати дослідження КВУ. Зокрема, вказується, що за даними Комітету виборців, О. Ляшко є одним з найефективніших кандидатів у президенти. Повідомляємо, що така інформація не відповідає дійсності", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 15 січня КВУ опублікував дослідження щодо ефективності роботи у Верховній Раді потенційних кандидатів у президенти. Однак у ньому не було проведено жодного виду рейтингування та не встановлювалося, що Ляшко є одним із найефективніших кандидатів у президенти. В КВУ наголошують, що ця інформація є неправдивою.

Окрім цього, за повідомлення КВУ, у дослідженні вказано, що окремі показники роботи Олега Ляшка як народного депутата свідчать про його незначну ефективність.

"Зокрема, за чотири роки він узяв участь лише у 50% голосувань ВР. Тобто, пропустив кожне друге голосування Ради. При тому, що був формально зареєстрований на 85% засідань. Також політик зареєстрував рекордну кількість законопроектів, однак це не є ознакою ефективної роботи", - йдеться у повідомленні.

В Комітеті виборців наголосили, що подібні факти маніпуляцій із дослідженнями організації відбуваються не вперше, та закликали виборчі штаби кандидатів у президенти припинити маніпуляції з дослідженнями організації, а ЗМІ - відмовитися від поширення неправдивих та, ймовірно, замовних матеріалів.
Tags: КВУ, Ляшко, вруны, депутаты, кандидаты, манипуляции, медиабляди, опровержение утки, политики
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments