Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У нас в плюс, у чужинців в мінус: 80 попів МП уже поїхали на Росію. Скатертю дорога!

Священик ПЦУ розповів про механізм переходу парафій екс-УПЦ МП до ПЦУ, який діє на сьогодні"Я не знаю, наскільки точні ці дані, але десь близько 80 священиків московського патріархату вже поїхали на Росію". Про таке в ефірі "5 каналу" розповів протоієрей Православної Церкви України, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Полтава Олександр Дедюхін. На його думку, поїхали найрадикальніші представники екс-УПЦ МП.

Також священник ПЦУ вважає, що не всіх з МП треба приймати в нову Православну Церкву України. "Зовсім страшних людей, як митрополит Павло, приймати не потрібно", – наголосив він.

І пояснив, що наразі діє такий механізм переходу парафій УПЦ МП до ПЦУ: "Церковна громада пише заяву правлячому архієрею ПЦУ про перехід. Архієрей приймає рішення – прийняти цю громаду, чи не прийняти, і відповідно, священика вводять у штат ПЦУ".

Детальніше про перехід на новоюліанський календар та чи буде при цьому перехідний період –дивіться у повному відео інтерв'ю:
Tags: ПЦУ, бегство, геть попів МП, московские попы, московский патриархат, очищение Украины, перехід з мп в ПЦУ, россияне-беглецы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments