Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Уже не сука православная: Парубий Новинскому - "Відійди від мене, нечисть"

"Отлезь, гнида!" (с)

Голова Верховной Рады Андрий Парубий на требование главаря фракции "Оппозиционный блок" Вадима Новинского снять с рассмотрения законопроект об изменении подчиненности религиозными громадами назвал его "нечистью" и попросил отойти, сообщает Укринформ.

Парубій - Новинському: Відійди від мене, нечисть

Во время голосования кремлевский крот Новинский зашел в президиум и начал настаивать, чтобы Парубий снял законопроект с рассмотрения. Реагируя на это спикер ответил лидеру "Оппоблока": "Відійди від мене, нечисть! Відійди!".

В конце концов, депутаты проголосовали за возвращение к рассмотрению и приняли закон.

Як повідомлялося, закон визначає, що рішення про зміну підлеглості або щодо змін і доповнень до статуту ухвалюється загальними зборами релігійної громади та не менш як двома третинами від її складу. Ці дві третини вираховуються від необхідної для визнання повноважними загальних зборів релігійної громади.

Рішення про зміну підлеглості та внесення відповідних змін або доповнень до статуту засвідчується підписами членів релігійної громади. Далі це рішення підлягає реєстрації відповідно до законодавства.

У законі наголошується, що зміна підлеглості релігійної громади не впливає на зміну права власності та інших речових прав таких релігійних громад, окрім випадку встановленого статтею 18 цього закону. Законом також встановлюється мораторій на відчуження майна громади у випадку, якщо нею прийнято рішення про зміну підпорядкування.

Частина громади, не згодна з рішенням про зміну підлеглості, має право утворити нову громаду і укласти договір про порядок користування культовою будівлею і майном з їхнім власником або користувачем.


Tags: Верховна Рада, Новинский, Парубій, голосование, депутаты, законопроекты, русскиенахуй
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments