Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Роботи юних українок отримали золоті медалі у Франції

Роботи вихованок Чугуївської дитячої художньої школи імені Рєпіна отримали золоті медалі на Першому інтернаціональному дитячому художньому конкурсі-виставці "Новорічний подарунок" у Франції.

Роботи вихованок Чугуївської художньої школи отримали золоті медалі у Франції
Фото ілюстративне

"Кожна з 4-х робіт наших 4-х вихованок, будь то 10-річні Даря Батрєва та Люба Буртелей чи 11-річні Тая Череватенко та Аріна Резченко, отримала золоту медаль. Новорічні фантазії юних художниць проявилися у малюнках на тему "Новорічний подарунок", де їх герої чекають на приїзд Санта Клауса. Особливу увагу привертає малюнок Таї Череватенко, яка зобразила Санта Клауса з подарунком, на якому написано: "Мир в Україні", - розповів Укрінформу директор школи імені Репіна, член Національної спілки художників України Володимир Непомнящий.

Щодо міжнародного конкурсу-виставки, то, за його словами, він вперше започаткований на новорічну та різдвяну тематику Міжнародною академією мистецтв, культури та науки Парижа.

"У конкурсі взяли участь більш ніж 2,5 тисячі дітей з усього світу віком від 5 до 16 років, які, як і наші вихованки, надіслали свої роботи до Франції. Виставка робіт відкрилася до новорічних свят у Парижі, зараз продовжується у Ніцці і завершиться наприкінці січня у Каннах на щорічному Фестивалі мистецтв", - додав Непомнящий.

За його словами, протягом двох останніх років вихованці школи отримали 16 нагород на міжнародних конкурсах, причому 10 із них - золоті. "Зараз ми готуємось до виставки дитячої творчісті, яка пройде у серпні цього року в Чугуєві до 175-річчя з дня народження славетного земляка Іллі Репіна", - додав він.

Як повідомлялось, Чугуївська дитяча художня школа імені Рєпіна нещодавньо відсвяткувала своє 65-річчя. У школі навчається більше півтори сотні дітей у віці від 9 до 17 років. Чимало вихованців школи продовжує своє навчання у Харківському художньому училищі чи Харківській державній академії дизайну та мистецтв.
Tags: Международные конкурсы, Харківщина, дети_детство, знай наших!, золото, мистецтво, награды, перемоги, подростки, художники, школы, школьники
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments