Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Україна проведе військові навчання з новою системою ПВО "Ореанда"

Застосування нового українського комплексу автоматизованої системи управління авіацією та протиповітряною обороною ЗСУ України “Ореанда” - одне з головних завдань, на якому наголосив командир Повітряного командування "Схід", генерал-майор Олег Струцінський під час постановки завдань на 2019 рік. Про це йдеться у повідомленні Генштабу.

Україна проведе військові навчання з новою системою ПВО

"Не просто ознайомитись, а й досконало вивчити "новинку", яка щойно надійшла на озброєння, - завдання для наших фахівців амбітне й цікаве, але абсолютно досяжне. Тим більш, що у її підкоренні обіцяють свою допомогу розробники вітчизняного продукту", - сказав Струцінський.

Він підкреслив, що щорічні навчання з бойовою стрільбою на одному з військових полігонів у 2019 році, в яких безпосередню братимуть участь сили й засоби повітряного командування "Схід", цьогоріч планується провести із застосуванням нового вітчизняного комплексу - автоматизованої системи управління авіацією та протиповітряною обороною Збройних Сил України «Ореанда».

"Ореанда" - це новітня мобільна автоматизована система бойового управління силами та засобами авіації, протиповітряної оборони всіх видів ЗС України. Вона дозволяє використовувати новітні цифрові технології в побудові комплексів і при цьому застосовувати їх на практиці разом із наявною базою техніки, що стоїть на озброєнні ЗСУ.
Tags: ЗСУ, ПВО, военные учения, зроблено в Україні, испытания, новинки, оборона, полигон, разработки, українське військо
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments