Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Кандидати у президенти - депутати-нероби: Мураєв, Бойко, Тимошенко, Вілкул, Тарута, Ляшко etc

Комітет виборців України зафіксував низькі показники голосування у парламенті 12 народних депутатів, які є зареєстрованими та потенційними кандидатами на посаду Президента України. Про це ідеться в повідомленні на сайті КВУ.“Серед уже зареєстрованих та потенційних кандидатів у Президенти є 12 чинних народних депутатів. КВУ оцінив їх роботу у ВР за чотири роки за такими критеріями, як відвідування пленарних засідань ВР, участь у голосуваннях та активність законодавчої роботи. За даними дослідження, 11 політиків систематично ігнорували голосування ВР, троє – майже не з’являлися в Раді, четверо – так і не стали авторами жодного ухваленого закону”, - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, в усіх кандидатів низькі показники участі в голосуваннях. Зокрема, найвищий результат в Олега Ляшка, який взяв участь лише в 50% голосувань парламенту, Сергій Каплін долучився до 36% голосувань, Олександр Шевченко – 30%, Юлія Тимошенко – 25%, Віталій Купрій – 17%.

В інших кандидатів, за даними КВУ, показники ще нижчі.

Зокрема, Сергій Тарута взяв участь у 12% голосувань, Олександр Вілкул – 11%, Вадим Новинський – 8%, Михайло Добкін – 6%, Юрій Бойко – 4%, Андрій Білецький – 4%. Найнижчий результат в Євгена Мураєва, який взяв участь лише в 2% голосувань Ради.

У КВУ зазначають, що за 4 роки було проведено 15,5 тис. голосувань.

Окрім того, за результатами дослідження, частина кандидатів майже не з’являлися на пленарних засіданнях Ради.

“А. Білецький був письмово зареєстрований лише на 17% засідань, Є. Мураєв – 29%, О. Вілкул – 47%. У С. Тарути цей показник на рівні 68%, В. Купрій – 72%, В. Новинський – 73%, Ю. Тимошенко – 78%, С. Каплін – 79%, О. Шевченко – 83%, О. Ляшко – 85%. Майже не пропускав засідання Ю. Бойко – 95% відвіданих. Всього відбулося 501 пленарне засідання ВР”, - повідомляють у КВУ.

Також зазначається, що за 4 роки не стали авторами жодного ухваленого закону Добкін, Вілкул, Новинський та Мураєв.

Тим часом, у Білецького 1 ухвалений закон, Бойка – 2, Тарути, Купрія та Шевченка – по 4, Тимошенко – 8, Капліна – 10, Ляшка – 54, підрахували в КВУ.

При цьому зазначається, що майже всі політики зареєстрували значну кількість законопроектів. Зокрема, Ляшко подав 276 законопроектів, Мураєв – 160, Каплін – 123, Купрій – 113, Вілкул – 111, Тимошенко – 102, Шевченко – 96.

Загалом, наголошують у КВУ, у ВР було ухвалено 890 законів.
Tags: Верховна Рада, КВУ, выборы, голосование, депутаты, законопроекты, кандидаты, нероби, прогульники, прогульщики
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments