Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ви дійсно вірите в “рейтинги”, де “лідирують” клоун і фурія брехні?


Народ, а ви дійсно вірите в оці всі “рейтинги”, де “лідирують” клоун і фурія брехні?
А якщо не вірите, то чому так болісно сприймаєте особисте бажання Бені відправити свого кишенькового шута в кандидати на Президента?
Всього навсього взнаємо справжній відсоток дебільно-дурнуватого населення в Україні, яке проголосує проти самих себе та свого майбутнього. А раб Зеленський зіграє свою чергову клоунську роль на потіху своїм власникам.

Незважаючи на колосальну роль П.Порошенка в тому, що Україна вистояла, це сталося також завдяки українському народу, який в своїй основній масі проявив мудрість, розуміння та волю до перемоги. А значить, більшість народу України проголосує за українського кандидата, і єдиним таким кандидатом є П. Порошенко.
Безумовно, боротьба між Порошенком і кандидатами-гнидами з боку кремлівських і деструктивних кандидатів буде вестися дуже жорстко поза межами всіх можливих моральних норм. По іншому і бути не може, адже вибори Президента України 2019 в першу чергу надважливі якраз для московії – від вибору українців залежить буквально фізичне існування недоімперії.

Я впевнений, що практично кожен уже зробив свій вибір, і, якою би активною не була виборча кампанія кожного кандидата, на загальний результат це вплине вже мало. Неможливо за декілька місяців зробити з порохобота юлебота, чи навпаки.
Прихильник Порошенка чи прихильник Тимошенко/Зеленьского – це насправді не вибір кращої стратегії розвитку країни, це глибока ментальна, розумова, інтелектуальна прірва в свідомості людини. Це як різниця між людиною розумною та рибкою гуппі, в якої відсутній мозок: розумна людина ніколи не погодиться перейти на рівень безмозкої тваринки, а людина зі свідомістю гуппі ніколи не зможе вже стати людиною.
Виктор Федорончук
Тверезо
Карикатура © Валерій Тарасенко
Tags: Зеленский, Порошенко, Тимошенко, выборы, гниди, избиратели, избирательная кампания, кандидаты, кроты Лубянки, рейтинги, фальсифікації, электорат
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments