Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Проблема не в бениной кукле зеленском, а в быдле, которое верит мультикам


Дмитрий Чекалкин
Павло Бондаренко:
Тут один "типовий" в коменті поцікавився, що за 5 років зробив Порошенко "для простих людей". І щось там про "геноцид".

Мене це капітально розізлило. Відповідаю цьому панові й подібних йому.

Ви пишете це, сидячи в теплі, в затишку, ситі й цілі. І з хати не боїтеся вийти. Бо по вулицях вашого міста не шляються п`яні "русскомірці" в плямистих штанях. Я в Луганську на них надивився; там в окупації залишилимся мої родичі - повірте, ви навіть не уявляєте, що це таке.

Ви знаєте, скільки людей там просто зникло? Чоловіки разом зі своїми машинами. Красиві молоді дівчата. Жінки, які були дурні одягти, виходячи з дому, золото.
Там з відчаю й голоду вішаютьсмя пенсіонери, які у 2014 році кричали "Путінприйди".

Ви не замислювалися, від чого саме вас врятували. Не лише Порошенко - усі ті, хто воював и воює зараз там - поки ви тут. Вас врятували солдати "тридцятки", які гинули під Дебальцево, поки Порошенко бився за вашу і нашу свободу в Мінську. Вас врятували добровольці "Айдару", які в атаки ходили в самих майках під кулі професіійних росіських снайперів.
Вас врятували волонтери, які годували ті жалюгідні залишки армії, яку нам залишили "великі полководці" минулих років.
А де ви були в цей момент? Чому готелі Польщі, Росії, Білорусі та Угорщини були забиті здоровими молодими чоловіками з України?

Ми зараз без 7% територрії та 20% промисловості живемо. Вас це не хвилює?

Держава зараз має мільйон - давайте називати речі своїми іменами - біженців. Вам про це відомо? Ви хоч уявляєте, в які кошти влітає навіть та невелика допомога цим людям?
Але вас по ходу лише власне черево цікавить. Ви про "геноцид" торочите - зразу можу сказати, за кого ви голосуватимете. І можу сказати, за кого проголосують солдати та бійці добробатів.

Запам`ятайте цей пост, "прості люди" - не дай Бог вам на власній шкурі випробувати, що таке геноцид. Справжній, без "лапок". Який пережила моя баба Паша у 33-му, коли прислані з Москви комісари до зернини все вигребли й навіть борщ готовий на землю вилили.
Ви ще смаленого вовка не бачили, "зубожілі".
Tags: Зеленский, Коломойский, быдло, гниди, кандидаты, кремлевские технологии, кроты Лубянки, ляльки, манкурты, марионетки, проститутки
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Recent Posts from This Journal