Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Дуже важливо: Міністерство ветеранів візьметься за військово-патріотичне виховання молоді

Міністерство у справах ветеранів готове долучитися до процесу військово-патріотичного виховання дітей та молоді.

Україна відзначає День захисника

Про це глава відомства Ірина Фріз сказала на зустрічі з представниками Всеукраїнської Спілки ветеранів війни (ВСВВ), повідомляється на сторінці Міністерства у Facebook.

«Я хочу запевнити, що до такої роботи ми готові долучитись. Вважаю гарною ініціативою розвивати «Школу юних миротворців», якою ви опікуєтесь. Адже питання патріотичного виховання дітей та молоді є дуже важливим», - зазначила Фріз.

1

Під час зустрічі голова Всеукраїнської Спілки ветеранів війни (ВСВВ) Володимир Попович розповів, що Спілка приділяє увагу військово-патріотичному вихованню дітей та молоді. В Україні існує Всеукраїнський проект «Школа миру», метою якого є популяризація серед школярів миротворчого та волонтерського руху.

Організація опікується справами ветеранів Другої Світової війни, яким уже по 90 та 100 років, а також учасників миротворчих операцій на території іноземних держав та учасників бойових дій на Донбасі. «У 2014-ому році ми, за допомогою меценатів, змогли зібрати 800 тисяч гривень для допомоги воїнам АТО. Закупили та відправили на фронт 15-ому батальйону тероборони спальники, намети, прилади нічного бачення», - сказав Попович, запевнивши, що у його родині також є учасники АТО, які воювали в Донецькій області, і тому проблеми молодих ветеранів йому також небайдужі.

День защитника Украины в фактах. Инфографика

«Наша основна задача – об’єднати ветеранів усіх поколінь. Кулі та снаряди свистіли однаково, що у В’єтнамі, що під Кандагаром, що нині під Донецьком чи Маріуполем, ми маємо бути єдиними», - наголосив Попович.

Раніше Фріз скасувала зустріч із представниками Комітету ГС "КРВГОУ" та Ради Руху, заплановану на понеділок, 14 січня. Міністр звернулася до СБУ з проханням перевірити Комітет ГС "КРВГОУ" та Раду Руху на зв’язки з російськими спецслужбами та антиукраїнськими закордонними центрами.
Tags: Фріз, ветераны, виховання, волонтеры, дети_детство, министры, молодежь, патриотизм, подрастающее поколение, подростки, школьники
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments