Українка виграла турнір ITF у Гонконгу

Українка Дарина Лопатецька виграла чемпіонський титул на турнірі Міжнародної тенісної федерації (ITF) World Tennis Tour в Гонконгу з призовим фондом $25 тисяч.

Українка Лопатецька виграла турнір ITF у Гонконгу

У фіналі Лопатецька здобула перемогу над представницею Китаю Ма Шуюе - 6:4, 6:3, повідомляє БТУ.

Поєдинок тривав півтори години, за час якого Лопатецька подала три ейси при трьох подвійних помилках, зробила п'ять брейків і програла три гейми на своїй подачі.

Відзначимо, що обидві тенісистки пробилися в основну сітку через кваліфікацію, де 15-річна харків'янка отримала wild card, а у фіналі відбору відіграла у суперниці два матчбола.

Лопатецька виграла дванадцятий матч поспіль на хардових кортах в Гонконгу: минулого тижня Дарина також стала чемпіонкою турніру, завдяки чому дебютує в Топ-400.

За перемогу на цьому тижні Лопатецька отримає 51 очко у залік рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA), однак становище в рейтингу зміниться лише за два тижні, 28 січня.

Нагадаємо, що в 2018 році українка виграла два турніри ITF Pro Circuit з призовим фондом $15 тисяч в Антальї (Туреччина) і угорському місті Байя.
Tags: itf, Лопатецька, Международные турниры, молодежь, перемоги, спорт, теннис, українці, юниоры