Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Україна цьогоріч отримає від Канади зброю

Цього року Україна очікує отримати першу партію канадських снайперських гвинтівок. Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів посол України в Канаді Андрій Шевченко.“Ми вже отримали від канадського уряду дозвіл на закупівлю дуже якісних снайперських гвинтівок, що наразі утримують світовий рекорд по дальності прицільної стрільби. Я розраховую, що цього року їх перша партія буде доставлено в Україну”, - сказав Шевченко.

Він наголосив на необхідності “шукати різні форми співпраці у сегменті зброї із Канадою”. “Ми дивимося на це, як на спільну інвестицію у безпеку та нові технології, у чому Канада теж зацікавлена. Ринок зброї любить тишу, тому не можу сказати більше, але мені здається, що у нас є всі шанси вже незабаром побачити перші практичні результати співпраці”, - зауважив посол.

Як відомо, позаминулого року Канада внесла Україну до так званого Контрольного переліку країн, до яких дозволені поставки автоматичної зброї, таким чином скасувавши де-факто збройне ембарго України. Вперше інформація про нібито підготовку до відправки в Україну з Канади снайперських гвинтівок з’явилася ще влітку.
Tags: Канада, Україна, Шевченко, зброя, оружие, послы, українсько-канадська дружба
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments