Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Український паспорт вже на 41-му місці за престижністю у світі

Міжнародна консалтингова компанія Henley & Partners оприлюднила річний звіт безвізового доступу країн світу. Україна опинилась на 41 сходинці рейтингу.

Український паспорт – на 41-му місці за престижністю у світі

За даними Індексу паспортів, українці мають право безперешкодно відвідувати 128 держав. Найбільш вільно пересуватися світом можуть власники японського паспорта: вони мають доступ до 190 країн. У трійку лідерів також увійшли громадяни Сінгапуру і Південної Кореї (189 країн) і Франції та Німеччини (188 країн).

Паспорти, які отримали найменший бал у рейтингу, мають громадяни Пакистану, Сомалі, Сирії, Афганістану та Іраку. Їм не потрібні візи лише у 30-33 країнах світу.

Індекс паспортів – це щорічний рейтинг усіх паспортів світу, в якому оцінюють кількістю пунктів призначення, до яких їхні власники можуть отримати доступ без передньо підготовленої візи.

Рейтинг заснований на ексклюзивних даних Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), яка веде найбільшу у світі і найточнішу базу даних туристичної інформації та доповнюється великими поточними дослідженнями, які проводить компанія Henley & Partners.
Tags: Україна, безвиз, паспорта, рейтинги, страны мира, туризм
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments