Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Які ж ці фарисеї гниди.. Дрібні, брехливі, чорнороті.

"Так воздасться кожному по ділах його"
Мт. (16:27), Пс. (61:13), Рим. (2:6), Одкр. (22:12)

2

А серед "борцунів" справжня істерика: а-а-а на церемонії підписання Томосу був кримінальний авторитет Нарік.
Семенченко і Касьянов, Найєм і Гужва - коротше всі ті самі пики несамовито волають.
А слідом за ними завили й професійні "зрадофіли", з тих, що замість "Роттердам+" пишуть "Амстердам+" та "Ноттердам+"
І в усії: а-а-а Нарік!!!

Тому мене попросили написати про це пару слів. Бо це цікаво.
Дійсно, ось питання: а що вам відомо про цю людину, панове "зрадофіли"? Реально що ви про нього знаєте?
З Гужвою та Найємом зрозуміло - у них замовлення. Але ви перш ніж за ними верещати, поцікавилися цим питанням? Ні? Знаєте, хто запросив цю людину на підписання Томосу?
Хочете трохи розповім? Олександр Петровський (по вітчиму, Налекрешвили - прізвище його батька, звідси кримінальне прізвисько, а не від того, що він наркоман) кримінальний авторитет. КОЛИШНІЙ. Один з найжорстокіших і найвідоміших не лише у Дніпрі, а й в Україні. Усе це було. Але.

Кажуть, якось він отримав кілька куль, його незрозумілим чином лікарі витягли з того світу й після цього авторитета на прізвисько "Нарік" не стало. Кримінальний бізнес він покинув і прийшов до Церкви. Причому - не московської.
Наразі Олександр Петровський належить до найбагатших і найповажніших бізнесменів Дніпра. Колишній бандит? Так. Але - колишній. Людина, знаєте, здатна змінюватися.
Вам біографію Рокфеллера нагадати? Морганів, Ротшильдів і навіть Рузвельтів? І що?

Між іншим, усі знають, що Дніпро у 2014 від сепарів врятував пан Коломойський? Правда? Це сам Коломойський про себе на своєму телеканалі розповів. Так і сказав: я сам-один рятував. Ілько Муромець такий собі.
А от Петровський (до речі, на той момент друг і діловий партнер Коломойського) про свою роль у захисті України з телевізора не кричав. Він витрачав мільйони на екіпіровку добробатів та ЗСУ, допомагав грошима та ресурсами, підтримував шпиталі та фінансував лікування поранених. І досі це робить.
24 серпня 2017 року його нагороджено Хрестом Івана Мазепи, як представника волонтерської організації "Серця кіборгів". Другий нагороджений - комбанатн УПА Теодор Дячун.
Його матір Оксана у 2016 отримала медаль "За сприяння Збройним Силам України".
3 листопада 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Олександра Петровського церковним орденом пророка Ілії. Нагородив не просто так: колишній кримінальний авторитет протягом багатьох років був одним з головних меценатів української Церкви. Був тоді, коли усі ці гужви та найєми навколр Фодорича танцювали вприсядку.

Не знаю, скільки Найєм та Касьянов пожертвували на українську справу - відомо точно, що колишній кримінальний авторитет задовго до того (зараз багато хто біжить примазуватися) як заговорили про Томос, разом з Філаретом боровся за Помісну церкву.
На фото ви бачите листопад 2017 року. Святійший Патріарх Київськиій і всея Руси-України Філарет освятив щойно побудований за гроші мецената "Український дім" з недільною школою та храмом ікони Божої Матері "Нечаяна радість". Це перший храм в центрі Дніпра УПЦ КП за останні 100 років.
І коли ви читатимете одкровення від апостола феесбешної брехні Гужви про "Наріка поруч з Порошенком", не забувайте: на вручення Томосу Петровського запросив не Порошенко, а Філарет. Данина поваги й елементарна вдячність людині, яка багато років була і є поряд.
І коли ви, пани "зрадофіли" будете перепощувати помиї Гужви або іншого феесбешного хомячка, майте на увазі: Христос звідти за вами спостерігає.
Він все бачить. І все пам`ятає. В тому числі й те, кого саме було розіп`ято на сусідніх з Ним хрестах. А також про фарисеїв. І Йому краще за вас відомо і про колишніх злочинців, і про колишніх блудниць.
А тепер давайте, починайте розповідати що я продався мафії.

Павло Бондаренко
Tags: ПЦУ, благотворительность, гниди, дела, заказуха, зрадофилы, информационные враги, меценатство, реакция, черный пиар
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments