Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

З камуфляжу - у вишиванки: календар зі світлинами жінок-воїнів (відео) Добраніч, карателі!

У Міноборони презентували календар на 2019 рік із фотографіями жінок-воїнів. Про це повідомляє Міноборони на сторінці у Facebook.

2

Фотокалендар із портретами жінок-військовослужбовців 55-ї артилерійської бригади, яка базується у Запоріжжі, зробили місцеві волонтери, повідомляє "5 канал".

Вони ж влаштували яскраву презентацію свого проекту, щоб жінки в погонах відчули себе справжніми пані. Запросили також і знімальну групу "5 каналу".

Ця жінка – начальник медслужби 55-ї артилерійської бригади. Нині Тетяна Якименко та інші жінки дефілюють у національних та вечірніх сукнях на презентації календаря з портретами. Але більш звичний одяг для них – камуфляж. Про війну не забувають навіть на подіумі.Жінка каже: "Втрати наші перші дуже важко було переносити через себе, але потім звикаєш. Звикаєш до того, що це війна, це твій обов'язок. Ти нарівні з чоловіками виконуєш свій обов'язок, інколи згадуєш, що ти жінка, коли тобі роблять комплімент якийсь".

Коли волонтери запропонували зробити календар із портретами жінок-воїнів, чоловіки-військові організували для них режим максимального сприяння для участі у проекті.

5

Сергій Бондаренко, заступник командира 55-ї артилерійської бригади ЗСУ говорить: "У 55-й окремій артилерійській бригаді проходять службу 128 жінок. Просто було зроблене оголошення, всі знали, і ті дівчата, хто виявив бажання, всі були в календарі".

А волонтер Надія Мороз розповіла, як жінки-військові сприйняли на таку ініціативу: "Відреагували дуже позитивно. Якось вони з готовністю, з радістю це робили. У них є така, знаєте, дисциплінованість якась, вони не будуть казати "ні", коли треба робити так, у них така військова виправка".

На світлинах жінки зображені і у звичному військовому однострої, і в одязі з національним колоритом.

З камуфляжу - у вишиванки: календар зі світлинами жінок-воїнів

"Жінки-амазонки, яка здавна була захисницею своєї землі, своєї родини. І дівчата відчули оцю енергетику українського роду, української культури. І от саме на календарі це видно, що воно в них в очах, воно в них в позах, воно в крові, і це все в крові у нас, в українців", – каже волонтер Яна Яковенко.


Tags: ЗСУ, Запоріжжя, Минобороны, вишиванки, военные, женщины, календар, українське військо, форма
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments