Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Порошенко поздравил украинцев Крыма, Донбасса, воинов, пленных моряков, политзаключенных рф

Наша сім’я неодмінно воз’єднається!

У єдності – сила народу. Вітання Президента з Новим роком

Президент П. Порошенко заверил украинцев на временно аннексированном Крыме и на временно оккупированном Донбассе, что Украина обязательно вернется к ним с миром и все украинская семья воссоединится за одним столом для встречи Нового года по киевскому времени.

"Звертаюся до мільйонів співвітчизників в Криму та по той бік Донбасу. Ми обов’язково повернемося до вас з миром, якою б довгою не була дорога. Наша сім’я неодмінно воз’єднається за одним столом, за яким Новий рік зустрічають за київським часом", - подчеркнул глава государства в новогоднем поздравлении, которое транслировали украинские телеканалы.

Петро Порошенко в видеообращении по случаю Нового 2019 годом также пожелал, чтобы тепло сердец украинцев могли почувствовать пленные Россией украинские моряки, политзаключенных Кремля и заложники ОРДЛо.

"Хай вдячність нашу і тепло наших сердець відчують і моряки, які перебувають в російському полоні. І поранені серед них - Андрій Е́йдер, Василь Сорока, Андрій Артеменко. І українські політв’язні в російських тюрмах. І наші громадяни, які стали заручниками на тимчасово окупованих територіях", - сказал Порошенко.

Глава государства также подчеркнул, что украинцы ничего не хотят больше, чем мира, и никто не хочет мира больше, чем мы.

"Дозвольте від вашого імені привітати, насамперед, українських воїнів. Це вони гарантують нам тишу і спокій в цю новорічну ніч", - подчеркнул президент.Україна йде своїм шляхом. Ані обіцянки манни небесної, ані зерна зневіри, ані зілля розбрату – ніщо не має розвернути нас назад. Ми стали далі від Москви і ближче до Європи. І це – чітка стратегія, якої ми неухильно дотримуємося протягом останніх 5 років. І саме в єдності – сила народу.

«Боже, нам єдність подай», – хочеться, щоб саме ці слова стали гаслом для наступного року – для влади, для суспільства і для кожного громадянина.

Бажаю всім щасливого Нового Року! І щоб наша доля нас не цуралася!
Слава Україні!
Tags: Донбас, ЗСУ, Крым, Новий рік, ОРДЛо, Порошенко, армия, заложники, крымчане, моряки, оккупация, пленные, поздравления, политзаключенные, українське військо
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment