Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Фальстарт прокремлівського Карабаса і його ляльок

Карабас-Бенябас і його шапито...

Jako_V'Abb @_St_all_JVllI

Зеленський на Плюсах – олігархічний фальшстарт

Віктор Уколов, політолог, екс-нардеп ВР 6 скликання

В час рівно на Новий рік традиційне привітання від справжнього Президента на каналі 1+1 замінили на заяву кандидата у Президенти Зеленського. Я думаю, таким чином телеканал, який приписують Ігорю Коломойському, одному з найбагатших олігархів країни, технологічно і недвозначно заявив про політичну підтримку свого кандидата у Президенти.

Однак є чудова українська приказка, яка походить ще з козацьких часів – не кажи "гоп", поки не перескочив.

Можна зіграти роль Президента у комедійному серіалі, можна замість Президента виступити на Новий рік і навіть взути туфлі на високих підборах та покласти одну руку на Біблію, але це не зробить тебе Президентом. Так підлітки, наздоганяючи дорослих, копіюють їхню зовнішність та поведінку.

Але від сьогодні Зеленський – це не смішно. На мою думку, він маріонетка, якою керуватиме майже всемогутній медіаолігарх. Зеленський – його основна ставка на владу, хоч олігарх може й не носити всі яйця у одній корзині, підтримуючи різних претендентів на владу.

Втім, є у цій історії і позитивний момент. Сама поява кандидата у Президенти від опозиційного олігарха – свідчення реальної демократії в Україні. А те, що один із найбагатших олігархів перебуває у настільки непримиреній опозиції до діючого Президента є яскравим підтвердженням зламу корупційних схем.

Фотоколлаж для ілюстрації – зі сторінки Дмитра Чекалкіна:

По теме:
0+0 поздравил своего ватного зрителя клоунами бойком, рабиновичем и зеленским
Слоган "Слуга.." - из мокшанской матрицы

Tags: 1+1, Зеленский, Коломойский, Новий рік, гниди, зрадофилы, избирательная кампания, кандидаты, ляльки, марионетки, мрази, олигархи, фальстарт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments