Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У 2019 р. в Україні очікується зростання бізнесу на 15%. В цьому впевнені 83% підприємств

Підприємці відзначають рівень діалогу, якого досягнуто між підприємцями та першими особами держави, йдеться у коментарі предстаників ділових асоціацій українських та іноземних підприємств, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.«І зараз головне для нас макроекономічна стабільність, продовження роботи з міжнародними партнерами», - сказав президент Американської торгівельної палати Андрій Гундер.

За його словами, 83% підприємств – членів АТП відчувають, що в 2019 році бізнес буде зростати.

Про зростання на 10-15% говорять і представники Європейської бізнес-асоціації.

«Ми маємо понад 1000 членів асоціації. Вони планують створення нових робочих місць і збільшення зарплат», - відзначила виконавчий директор ЄБА Ганна Дерев’янко.

За словами бізнесменів, компанії думають про вихід на нові ринки, про нарощування експорту і відзначають зменшення тиску контролюючих органів – в тому числі завдяки урядовим законам «Маски-шоу-стоп».

«З’являється законодавча база для захисту бізнесу, - сказав бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета. – Є тренд. І він позитивний. У наступному році цей тренд буде продовжуватися».

гниды
Tags: Україна, бизнес, бизнесмены, законодательство, зарплаты, предприниматели, предприятия, прозорість влади, рабочие места, развитие, рост экономики, стабильность
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments