Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Військові зі сходу привітали українців з Новим роком (відео)«Поки ми тут, будуйте Україну!»: Військові зі сходу привітали українців з Новим рокомВперше за 5 років і в найгарячіших точках фронту з’явилися новорічні ялинки. Їхня головна прикраса - побажання та привітання для військових з усієї України. «За роки допомоги військовим, я знав, що на фронт доставляють що завгодно, але не новорічні ялинки, хоча нашим хлопцям і дівчатам так само хочеться свята, як і усій Україні, - розповідає організатор акції Владислав Чечоткін. - Тому ми запропонували користувачам соцмереж написати 1000 привітань для наших військових. Переписали ці побажання на листівки і прикрасили ними 100 новорічних ялинок. Достатньо подивитися відео, щоб зрозуміти, що іноді маленька річ, маленька ялинка може виявитися для когось справжнім новорічним дивом».

Команда волонтерів привезла ялинки військовим у Пески, Водяне, Опитне, Авдіївку, Верхньоторецьке, Новгородське, Торецьк, Майорск, Широкине та Світлодарську дугу.

Ялинки настільки зворушили військових, що вони записали свої привітання для всієї України у відповідь.

«Поки ми тут, будуйте Україну!», «Рідним, батькам, коханим, дітям хочемо сказати, що поки ми тут, вони можуть спати спокійно», «Дякуємо, що ви про нас не забуваєте!» — відео з привітаннями неможливо дивитися без сліз!

6

Вітання з Новим 2019 Роком зі східного фронту від 10 Гірсько-Штурмової бригади! (відео)
Tags: ЗСУ, Новий рік, ООС, военные, волонтеры, елка, поздравления, праздники, русско-украинская война, свято, українське військо, фронт
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments