Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Переважна більшість українців вірять у перемогу. Добраніч, оптимісти!

Більше половини українців дивляться в майбутнє країни з почуттям надії.Про це свідчать результати дослідження, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з Центром Разумкова, які оприлюднила на прес-конференції директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна, повідомляє Укрінформ.

Згідно з результатами опитування, основним почуттям 52% респондентів, коли вони думають про майбутнє України, є надія. 33% українців при цьому відчувають тривогу. 28% опитаних дивляться в майбутнє України з оптимізмом. Організатори дослідження зауважують, що ці почуття переважають в усіх регіонах України.

Також, як свідчать результати опитування, більшість громадян мають доволі оптимістичні сподівання на наступний рік. 23% українців упевнені, що наступний рік буде обов'язково кращим, ніж нинішній, ще 55% сподіваються на це. Всього 10% респондентів вважають, що в 2019-му буде більше гіршого. І лише один відсоток очікує, що наступний рік буде гіршим за нинішній.

Переважна більшість українців - оптимісти

Загальнонаціональне дослідження "Підсумки-2018" проводилося з 19 по 25 грудня 2018 року в усіх регіонах України за винятком тимчасово анексованого Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Було опитано 2017 повнолітніх респондентів. Теоретично похибка вибірки не перевищує 2,3%.
Tags: Бекешкіна, оптимізм, соцопросы, українці
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments