Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Як в Україні ничегониделаеца: № 294 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Як в Україні ничегониделаеца" знаходяться тут (№№ 001-100), тут (№№ 101-200) і тут (№№ 200-передостанній)

ВВП України в третьому кварталі 2018 показав темп приросту 13,06%ВВП України в третьому кварталі 2018 виріс на 13,06%, показав один з найбільших приростів серед всіх країн Європи і склав 36,36 млрд доларів. Про це повідомив керуючий приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку США Володимир Компанієць.

За його словами, за три квартали 2018 ВВП України склав 92,84 млрд доларів і це +17,34% за рік. Це також є одним з найвищих приростів в Європі.

За останні 12 місяців (жовтень 2017 – вересень 2018) ВВП України вже становить 126 млрд дол, і це +13,72 мільярда доларів з початку року.

48393407 2051522354934280 7862992449231126528 o
Найбільший фактор, який забезпечує такий приріст ВВП України, це збільшення фонду оплати праці робітників, який за перші три квартали зріс до 38,92 млрд доларів, це +22,74% у порівнянні з минулим роком або +7,21 млрд доларів.

Українська армія отримала велику партію технікиВ українській армії під Новий рік серйозне посилення у вигляді модернізованих і нових озброєнь.

Президент Петро Порошенко в Житомирській області взяв участь в церемонії передачі Збройним силам України нової та модернізованої техніки.

Сьогодні у Житомирській області ми передаємо до лав ЗСУ нову та модернізовану військову техніку та озброєння.У Держбюджеті 2019 нарешті видатки виключно на оборону перевищують 3% ВВП, а всього на сектор оборони і безпеки планується витратити більше 5% ВВП. На армію на наступний рік виділено більше 102 млрд грн. Це на 16 млрд більше, ніж минулого року.Також зростають можливості ефективного імпорту зброї. Вчора був прийнятий Закон, який дозволяє Міноборони, ЗСУ, Генштабу напряму закуповувати те, що наші партнери з НАТО готові нам постачати. Як тільки цей закон надійде на підпис Президенту, я одразу його підпишу.#НоваАрмія
Опубліковано Петром Порошенком 21 грудня 2018 р.

Головнокомандувач нагадав, що в 2019 році на сектор оборони і безпеки планується витратити понад 5% ВВП, а конкретно на армію виділено понад 102 млрд гривень, що на 16 млрд більше, ніж в минулому році.

“Є гроші на закупівлю в перспективі таких новітніх комплексів, як: ракетне озброєння” Вільха “і” Нептун “, самохідну артилерійську установку” Богдана “, ударний розвідувальний комплекс” Сокіл “і високоточний снаряд” Квітник”, – сказав Порошенко.

“Спасибі науковому і виробничому персоналу оборонно-промислового комплексу, які перейшли на дво- і тризмінний режим роботи, щоб прискорити випуск продукції, яку чекають наші воїни”, – сказав глава держави.

Так, українським військовим вручили сертифікати на військову техніку та озброєння, серед якого: танки Т-64, Т-72, ​​Т-80, броньована машина розмінування на базі танка Т-64, бойові машини піхоти, самохідна артилерійська установка САУ 2С-1, бойова розвідувальна десантна машина БРДМ-2Л1, броньовані автомобілі “Варта”, зенітно-ракетні комплекси, літаки ІЛ-76МД, Су-27МУ1, Су-25М1К, МіГ-29МУ1, вертольоти Мі-8МТ, Мі-8МТП, Мі-2МСБ і вертоліт Мі-2МСБ, а також безпілотні літальні апарати. Крім того, військові частини ЗСУ отримали автомобілі, автобуси, броньовані ремонтно-евакуаційні засоби і засоби ремонту та обслуговування.

Экспорт украинской мороженой рыбы за 10 месяцев 2018 года возрос на 43% - до $1,1 млн.

Экспорт украинской мороженой рыбы в этом году вырос на 43% - Минагро

“По итогам 10 месяцев 2018 года на внешние рынки было поставлено 511,9 тонн украинской мороженой рыбы на 1,1 млн долл. За аналогичный период прошлого года экспортировано 485 тонн такой продукции на 770 тыс. долл. Следовательно, экспортные поступления увеличились на 43%”, - сообщает пресс-служба Министерства аграрной политики и продовольствия Украины.

Отмечается, что рост обусловлен переориентацией украинских производителей на другие рынки мира. Так, в январе-октябре текущего года почти 66% от всего экспорта мороженой рыбы (в денежном выражении) пришлось на страны Европы, тогда как в 2017 году больше всего было продано мороженой рыбы в страны постсовка – 60%.

Крупнейшим покупателем украинской мороженой рыбы в 2018 году стала Германия – 110 тонн на 348,3 тыс. долл. Среди лидеров: Венгрия (126,6 т на 297,3 тыс. долл.), Молдова (112 т на 196 тыс. долл.) и Азербайджан (62 т на 94 тыс. долл.). В аналогичном периоде прошлого года больше всего такого товара поставлялось в Беларусь - 229,6 т на 301 тыс. долл.

В разрезе товарных позиций, за 10 месяцев 2018 года больше всего было экспортировано мороженой форели – 54,2 тонны на 259,1 тыс. долл.; карпа – 44,4 т на 126 тыс. долл.; судака – 30,3 т на 120,8 тыс. долл.; сома – 12,2 т на 8,7 тыс. долл.; сельди – 11,9 т на 13,8 тыс. долл.; мерлузы – 11,8 т на 24 тыс. долл.; сардин – 10 т на 10 тыс. долл.

В 2017 году всего было экспортировано 652,7 тонн украинской мороженой рыбы на 1,1 млн долл.


На Миколаївщині відкрито новий зерновий термінал


Зерновий новий термінал в миколаївському порту «Ольвія». Фото: АМПУ

17 грудня, новий термінал, збудований литовською інвестиційною компанією «BT Invest» та українською компанією «Євровнєшторг» в миколаївському порту «Ольвія», обробив перше судно. Його завантажили партією кукурудзи у кількості 21 тис. тонн. Аграрна продукція українських виробників відправлена до Лівану, повідомляє прес-служба АМПУ.

“Залучення приватних інвестицій та реалізація у порту «Ольвія» пілотного концесійного проекту дозволять у найближчі декілька років збільшити його потужності з перевалки аграрної продукції на 6 млн тонн”, — зазначив керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс.

Вже на кінець 2019 року ТОВ «Компанія «Євровнєшторг» планує вийти на обсяги перевалки сільськогосподарських вантажів в 1 млн тонн. Надалі, після завершення будівництва проекту, – до 4 млн тонн вантажів на рік.

Також у найближчі три роки у порту «Ольвія» в рамках реалізації пілотного концесійного проекту має бути побудований ще один зерновий термінал потужністю 2 млн тонн/рік.

Зерновий термінал новий термінал в миколаївському порту «Ольвія». Фото: АМПУ

“Збудовано підхідний канал і акваторія, а також причал загальною довжиною 330 м і операційною довжиною 280 м. У нього «за спиною» зведений сучасний зерновий термінал. Є великий плоский склад і чотири силосні «банки» – в сумі ємності для одноразового зберігання на 116 тис. Тонн зернових. Є лабораторія, станція вивантаження автотранспорту (обробляються три машини одночасно), станція вивантаження вагонів (обробляються чотири вагони одночасно). Зерно може направлятися як на склади, так і за прямим варіантом – на судно”, – розповів виконавчий директор BT Invest Айварас Караліус.

На терміналі змонтовані конвеєрні системи швейцарської компанії Buhler. Суднонавантажувальна машина компанії NEUERO має потужність навантаження 1000 тонн на годину. Ми готові приймати по 100 вагонів на добу, а також до 300 автомашин на добу. Після запуску другої черги термінал зможе приймати 200 вагонів на добу.

Хочу відзначити позитивні зрушення в цьому напрямку з боку АМПУ. Адміністрація морських портів допомагала нам при підготовці запуску зернового терміналу і, як ми бачимо, сьогодні багато робить для модернізації всього портового господарства в Україні.

Я знаю, як Литва підтримує Україну в сьогоднішньому прагненні вашої країни йти в напрямку Європи. Коли президент України Петро Порошенко був в Литві, він відзначив нашу групу компаній, яка, успішно працює і, попри всі ризики, відкрила 14 супермаркетів в Україні. А сьогодні ще однією частинкою литовсько-українського співробітництва буде і наш зерновий термінал під Миколаєвом, розказав виконавчий директор BT Invest Айварас Караліус.

Местные бюджеты в ноябре получили рекордные 23,2 миллиарда


Инфографика: сайт ГФС

"В ноябре в местные бюджеты плательщиками налогов уплачена рекордная в 2018 году сумма - 23,2 млрд грн. По сравнению с ноябрем 2017 года поступления выросли на 22%, или на 4,2 млрд грн", - , сообщает Государственная фискальная служба..

При этом поступления налога и сбора на доходы физических лиц в ноябре составили 20,9 млрд грн. По сравнению с ноябрем прошлого года эти поступления выросли почти на 26%, или на 4,3 млрд грн.

В целом в течение января-ноября 2018 года в местные бюджеты поступило 209,7 млрд грн платежей, которые контролируются ГФС. Это на 21,9%, или на 37,7 млрд грн превышает поступления соответствующего периода прошлого года.

Німецька компанія SEBN відкрила в Чернівцях нову виробничу лінію для компонентів автомобілів VolkswagenНа підприємстві ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна» в Чернівцях відкрили нову виробничу лінію на якій виготовлятимуть конструкційні модулі для автомобілів Volkswagen Golf A8, повідомляє прес-служба компанії, передає Ukraine Now.

Завод з виготовлення кабельної продукції для автомобілів Volkswagen ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» знаходиться на території колишнього заводу “Кварц”.

Керівник Чернівецького структурного підрозділу ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна» Олександр Бафанов розповів, що нова лінія відкрилась згідно із планом, який затвердили у центральному офісі у Німеччині. “Запуск нової лінії та нового проекту в Чернівцях! Запустили в строк, тепло, затишно, чисто. З такою командою всі проблеми – це просто новий досвід та нові можливості” – зазначив Олександр Шламп, почесний консул Німеччини в Чернівцях. Раніше у Чернівцях виготовляли продукцію для Volkswagen Golf 7, відтепер продукція виготовлятиметься ще й для Volkswagen Golf 8.

Хроніки "зубожіння" Слобожанщини:

Харківські рятувальники отримали нову технікуРятувальники Харківщини отримали ще п'ять одиниць сучасної пожежно-рятувальної техніки з базовим шасі автомобіля МАЗ.

Автомобілі укомплектовані діелектричними комплектами, бензорізами, бензопилами, багатофункціональними інструментами для проникнення, бензиновими генераторами (автономними електростанціями) та іншим оснащенням. Місткість цистерни для води становить чотири тонни, а бак для піноутворювача – 400 л. Автомобілі вже прибули до Харківського гарнізону.

Работники "Укргазвидобутку" учатся бурить на новых сверхсовременных станкахДля того, чтобы осовременить процесс бурения, АО "Укргаздобыча" заказало буровые станки нового формата. И для работы на оборудовании специалистам понадобились новые навыки.

"Укргаздобыча" обучает работников бурового управления "Укрбургаз", на сегодня 139 человек уже прошли обучение на заводах производителей бурового оборудования в Германии. А на базе учебно-курсового комбината в ГПУ "Шебелинкагаздобыча" началась программа тренингов для работников направления бурения -- "студенты" пройдут 15 курсов программы, которая охватывает различные направления бурения.

Тренинги проводит "NExT" - подразделение компании "Schlumberger", мощный учебный центр, созданный благодаря объединению опыта "Schlumberger" и образовательных возможностей трех технических университетов: Техасского университета A&M, Университета Оклахомы и Университета Хериот-Ватта.

"Електроважмаш" збільшив обсяги виробництва в 1,5 разиОдин з найбільших україньских машинобудівних заводів закриває рік з прибутком понад два мільярди гривень. Тепер завод має замовлення на рік вперед. Цього року підприємство вийшло на ринки Польщі та країн Балтії, та виготовило велику партію електродвигунів для польських електровозів.

В.о. директора держпідприємства “Електроважмаш” Дмитро Костюк зазначив, що наступного року підприємство розраховує отримати зростання прибутку на більш ніж 40% і збільшити зарплати на 15%.“Підприємство виготовило і відвантажило турбогенератор для електростанції “Сіддірганч” в Бангладеші, також у нас є контракти на модернізацію рухомого складу країн Балтії та Польщі. Крім того, ми присутні на енергоринку Казахстану та Узбекистану. Тільки 1, 5 мільярда гривень завод заробив на українській гідроенергетиці. За підсумками 2018 роки ми впевнено дивимося в наступний рік”, — підкреслив Дмитро Васильович.

Харківщина зараз в лідерах за темпами приросту в машинобудуванні. Більше третини бюджетних надходжень до обласного бюджету дає важка промисловість.Довідка: “Електроважмаш” – підприємство, що випускає потужні гідрогенератори, турбогенератори для теплових і атомних електростанцій, електродвигунів, великих електричних машин, а також для міського та залізничного електротранспорту. Географія поставок – понад 40 країн світу. Зараз підприємство модернізують, переоснащують виробничі лінії.

Нині на заводі “Електроважмаш” працює понад 4000 робітників, зарплата робітника – від ₴ 10,5 до 18 тисяч. За словами керівника підприємства, зараз відкрито понад 400 вакансій: заводу потрібні робочі і адміністративні фахівці.

В Харькове разрабатывают абсолютно новый танкГП "Харьковское конструкторское бюро по машиностроению им. Морозова" ведет работы по созданию танка нового поколения. Об этом сообщили в ГК "Укроборонпром".

"Комплексная работа, которая предусматривает проектирование абсолютно новой машины, разделена на отдельные этапы. Ими предусмотрено создание моторно-трансмиссионного отделения, разработку новых систем вооружения, защиты и системы управления огнем, а также автоматизацию большинства процессов для сокращения количества членов экипажа с трех человек, до двух", - отметили в госконцерне.

На Харьковщине повышается уровень занятостиОб итогах работы в 2018 году и перспективах развития Харьковской областной службы занятости рассказал директор областного центра занятости Владимир Миненко. По его информации, на Харьковщине растёт спрос на рабочую силу.

«В службу занятости обратились 16 тысяч работодателей (70% вакансий - это рабочие профессии). Трудоустроены 66 тысяч граждан», - сообщил Владимир Миненко.

В этом году в Харьковском центре занятости заработали новый интернет-сервис: электронный кабинет соискателя.

Также Владимир Миненко рассказал о результатах работы Харьковского центра профессионально-технического образования государственной службы занятости. В течение года здесь лицензировали 5 новых профессий, например, внедрена профессиональная подготовка операторов манипуляторов.

В Харькове заложили первый камень строительства нового онкоцентраУчастие в мероприятии приняла глава ХОГА Юлия Светличная.

Для того, чтобы не прекращать лечение пациентов в действующем онкоцентре на время строительства, процесс разбили на несколько очередей. Первым построят лечебно-диагностический корпус. Он разместится на свободной площадке на ул. Лесопарковой, 4. После этого в новострой переведут те отделения, которые работают в старых корпусах онкоцентра. Дальше - демонтаж старых корпусов и строительство на их месте отделения лучевой терапии. Также запланирована реконструкция действующего хирургического корпуса под поликлинику и пристройка пищеблока. Третьей очередью станет благоустройство территории онкоцентра. В целом лечебно-диагностический корпус рассчитан на 510 койкомест.Общая площадь онкологического комплекса составит 48 тысяч квадратных метров. Со стороны улицы Лесопарковая в комплексе будет 4 этажа, в том числе цокольный, со стороны поликлиники - 2 этажа.Директор Харьковского областного центра онкологии Денис Скорый отметил, что значительный объем ремонтных работ в учреждении провели уже в этом году.

«В том корпусе, который не планируется к сносу, уже выполнен капитальный ремонт кровли. Было открыто два реанимационных отделения. В каждом отделении - а их у нас 12 - выполнены текущие и капитальные ремонты палат, перевязочных, манипуляционных. Мы получили ряд диагностической и лечебной аппаратуры, которая существенно повысила уровень и диагностики, и лечения наших пациентов. В частности, получили фактически все оборудование для отделения реанимации и интенсивной терапии. Это функциональные кровати, следящая аппаратура, ряд дыхательной аппаратуры и так далее».Лечится на Харьковщину едут пациенты из многих регионов Украины, поэтому строительство современного онкоцентра является важным проектом не только для нашей области.

У Запорізькій області виробляють літакиВіталій Яригін – киянин. Закінчив військово-морське училище у тодішньому Ленінграді, а потім ще три вузи, один із яких – Кіровоградська льотна академія. Став пілотом сільськогосподарської авіації, заробляв авіаційними хімічними роботами, у тому числі й у селі Широкому.

Свого часу голова громади Петро Кияшко запропонував Віталію Яригіну майже 30 гектарів вільної території, заваленої сміттям. Земля була непридатною для ведення сільського господарства.

Приставши на пропозицію голови громади, спочатку зареєстрував ТОВ «Хімічні Авіаційні Технології», потім збудував спеціальний ангар. І тепер створені умови дозволяють виготовляти малі літаки ХіАТ-650. За необхідності можуть виготовляти одночасно до восьми таких літаків. Щоб зібрати один такий літак, потрібно шість місяців. У колективі працюють 15 спеціалістів.

За роки роботи підприємства тут, у Широкому, було випущено кілька десятків таких ХІАТів, частину з них продано за кордон. Жоден з цих літаків не потрапив в аварію. Двигун та приладне обладнання купують в США, решта виготовляється на місці. Оскільки усі комплектуючі, крім двигуна, у літака українські, його експлуатація обходиться набагато дешевше, ніж експлуатація зарубіжних аналогів.
Міжнародні експерти оцінили нашу горілкуУ Сан-Франциско завершився 18-й міжнародний конкурс алкогольних брендів San Francisco World Spirits Competition. У цьому році топовий дегустаційний турнір зібрав рекордну кількість – майже 3 тисячі учасників з різних країн. За його підсумками найвищу нагороду – золото – отримала українська «Хортиця».

Бренд отримав відмінні оцінки від провідних світових експертів, сомельє, відомих галузевих журналістів та барменів світу. Як повідомляє сайтSan Francisco World Spirits Competition, нагорода «Хортиця» є загальновизнаним показником її виключної якості: «Продукція, нагороджена золотою медаллю, є виключною у своїй категорії. Це продукти, які встановлюють стандарти для інших».

Виробник абсолютний успіх бренда пояснює використанням кращої сировини – спирту нового покоління «Пшенична сльоза», джерельної води та авторських рецептур.

Нова вітроферма на Азові: Електрика стає "зеленою"У 2019 році відкривається новий об'єкт: україно-датські вітротурбіни, 100-мегаватна Орловська вітроелектростанція.

Загальний бюджет вітроферми складає понад 135 мільйонів євро. До того ж завдяки станції, з'являться нові робочі місця, та помітно зменшиться кількість викидів вуглекислого газу в навколишнє середовище.

Вже через два роки 11 відсотків від усієї електрики стане «зеленою».


В областной больнице для чернобыльцев завершают ремонт отделений

В Харькове открылся Центр преподавания арабского языка«Харьков всегда позиционировал себя как студенческая столица. Мы входим в 10-ку крупнейших вузовских центров Европы. Мы всегда ищем пути обеспечения того, чтобы у молодежи, научного сообщества и активной студенческой громады были новые возможности. Для этого в Харьковской области за последнее время создано 5 кластеров, мы внедряем областные стипендии, чтобы мотивировать ученых. Организовываем конкурсы и конференции, открываем новые лаборатории, научные центры, парки», - сказала глава ХОГА Юлия Светличная во время торжественного открытия Центра преподавания арабского языка.

Ректор вуза Харьковского национального экономического университет Владимир Пономаренко отметил, что открытием центра учебное заведение обязано договоренностям, которые были достигнуты на Харьковском международном экономическом форуме:

«Благодаря Юлии Александровне, в сентябре в Харькове состоялся экономический форум - как раз там было начато встречное движение Объединенных Арабских Эмиратов и нашего университета. Прошло 2 месяца - и вот результат».Центр изучения арабского - уже 8-й подобный в университете.

«Были направления на Европу и Америку. Немножко - на Китай. Теперь открываем целый мир - арабский. Это даст толчок и для набора иностранных студентов. У нас уже открыты специальности, которые преподаются полностью на английском языке, с 1 сентября - будет полностью на французском. Следующий шаг - на арабском», - отметил ректор.

Сейчас Харьковская область является передовой в Украине по развитию международного сотрудничества. «Не только по количеству студентов, но и по количеству международных академических центров, открытых в университетах», - добавила она.

Запорізький титано-магнієвий комбінат повернули в державну власністьГосподарський суд Запорізької області задовольнив позов керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури до компанії «Толеріс Трейдинг Лімітед» Дмитра Фірташа, та повернув майно Запорізького титано-магнієвого заводу у власність держави. Про це повідомляє прес-служба САП.

Рішення суду передбачає розірвання договору про заснування ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», укладеного між Фондом держмайна та компанією Фірташа. Договір уклали у 2013 році нібито з метою залучення інвестицій у прогресивні технології та створення високорентабельного виробництва.

Унаслідок укладання договору було створено приватну компанію, якою фактично володів український олігарх Дмитро Фірташ, попри те, що частка держави складала 51%.

За даними Антикорупційної прокуратури, частка, яку у ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» вклала компанія Фірташа, була використана не за цільовим призначенням, а саме її розтратили на погашення заборгованості перед кредиторами компанії замість того, щоб витратити кошти на запровадження інновацій на підприємстві.

«Враховуючи свідоме невиконання інвестором взятих на себе зобов’язань, Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП) ініційовано розірвання вищевказаного договору про заснування ТОВ «ЗТМК» та повернення комбінату повністю до сфери державного управління», – йдеться у повідомленні.

На Сичеславщине открыли новый спортивный комплексВ Днепропетровской области открыли новый многофункциональный спортивный комплекс ";Слобожанский". Церемония открытия современного спортивного объекта общей площадью 2,7 тыс. кв. состоялась 17 декабря. Об этом сообщает пресс-служба ФФУ.

Президент Украины П. Порошенкоотметил, что за счет объединения усилий общины, областного и государственного бюджета удалось собрать необходимые для строительства комплекса 125 млн грн. Благодаря этому комплекс был построен в очень короткий срок.

"Это делается для детей, которые наконец имеют возможность в Слобожанском заниматься спортом не хуже, чем в Днипре или в Киеве", - сказал Петро Порошенко.

Современный спортивный комплекс "Слобожанский" имеет большой зал для мини-футбола, баскетбола, волейбола, гандбола и большого тенниса. Кроме зала для игровых видов спорта, в спорткомплексе есть тренажерные залы, залы фитнеса, йоги и гимнастики. Также в большом зале оборудованы трибуны для 250-ти зрителей, а паркет имеет специальную амортизирующую основу, снижающую риск травматизма. Рядом с комплексом строится 25-метровый бассейн. Оба здания возводились с использованием современных технологий энергосбережения. Внутри - специальная система централизованного кондиционирования. В новом спорткомплексе одновременно могут заниматься около 300 спортсменов.В честь открытия спорткомплекса состоялся торжественный старт первого турнира по мини-футболу "Слобожанское созвездие", который станет традиционным.

Сільські амбулаторії Полтавської області отримали новенькі Renault DusterДля сільських амбулаторій Полтавської області були передані новенькі Renault Duster.

До літа в регіоні планується побудувати 27 нових медамбулаторій, монтаж 4 з них вже закінчується. До кожної в комплект йтиме службовий автомобіль. Бо оперативність та комфорт мають стати звичними речами для сільської медицини.

Производство консервированной рыбы в Украине выросло на 13%

Производство консервированной рыбы в Украине выросло на 13% - Госагентство

В Украине переработка и консервирование рыбы, ракообразных и моллюсков в январе-октябре текущего года выросли на 13% по сравнению с аналогичным периодом 2017 года, сообщает пресс-служба Государственного агентства рыбного хозяйства Украины.

"Производство промышленной рыбной продукции выросло почти по всем товарным позициям", - отметили в профильном ведомстве.

В частности, за 10 месяцев 2018 года было произведено: филе рыбное вяленое, соленое или в рассоле (кроме копченого) - 727 тонн (+23,4% к январю-октябрю 2017 года); рыба сушеная и вяленая - 3 298 тонн (+22,3%); сельди соленые - 2 607 тонн (+19,1%); рыба соленая, кроме сельди - 1 745 тонн (+8,7%); лосось тихоокеанский, атлантический и дунайский копченый - 388 тонн (+33,8%); рыба копченая - 3 932 тонны (+0,5%); продукты готовые и консервы из сельди, целые или кусочками, в уксусе, масле, маринаде, томате - 2 237 тонн (+60,6%); продукты готовые и консервы из сардин, сардинелы, кильки и шпрот, целые или кусочками, в уксусе, масле, маринаде, томате - 12 501 тонна (-2,3%); готовые продукты и консервы из другой рыбы, целые или кусочками, в уксусе, масле, маринаде, томате - 2 806 тонн (-14,2%); готовые продукты и консервы из рыбы, другое - 9 622 тонны (+17,9%); икра других рыб - 2 656 тонн (+27%).

Напомним, сумма экспорта готовой и консервированной рыбы за период январь-сентябрь текущего года составила $6 млн, что на 23% больше, чем за 9 месяцев 2017 года. Всего за этот период 2018 году на внешние рынки было поставлено 3,4 тыс. тонн такой продукции. Больше всего украинской готовой рыбы экспортировалось в Молдову, Азербайджан, Беларусь, Грузию, Израиль, Казахстан и Армению.
Продовження: Як в Україні ничегониделаеца: № 295 (огляд)

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: #НоваАрмія, #УкраїнаЗмінюється, #децентралізація, АПК, ОПК, Україна, бизнес, заводы, зроблено в Україні, инвестиции, инфраструктура, модернизация, перемоги, предприятия, прогресс, производство, промышленность, развитие, реформы, успехи, экономика, экспорт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment