Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В порушення законодавства місцева влада від "Батьківщини" рекламує Тимошенко в дитячих закладах.

Першачки Полтавщини отримали новорічні подарунки з політичними листівками

2

Голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк днями вручив першокласникам новорічні подарунки, всередині яких були розміщені листівки "Батьківщини" із зображенням потенційного кандидата в Президенти Юлії Тимошенко і народного депутата Руслана Богдана.

Як повідомили спостерігачі ОПОРИ, Сергій Пазюк провів благодійну акцію в Дейманівській, Повстинській, Великокручанській та Сасинівській школах.

"Очільник батьківщинівців району Сергій Пазюк до свята Миколая вручив солодкі подарунки наймолодшим школярам краю", – повідомляє офіційний сайт "Батьківщини".

Міністерство освіти і науки України в роз’яснювальному листі №1/9-407 засуджує розміщення будь-якої партійної агітації у закладах освіти, проведення політичних акцій та залучення до них учасників освітнього процесу. "Відповідно до статті 31 Закону України "Про освіту" політичні партії (об’єднання) не мають права втручатися в освітню діяльність закладів освіти. Керівництву закладів освіти, педагогічним, науково-педагогічним і науковим працівникам, органам державної влади та органам місцевого самоврядування, їх посадовим особам забороняється залучати здобувачів освіти до участі в заходах, організованих політичними партіями (об’єднаннями), крім заходів, передбачених освітньою програмою", – йдеться в листі МОН.

Сергій Пазюк є членом партії "Батьківщина". На місцевих виборах 2015 року він йшов першим кандидатом у списках.

"Подібні дії можна охарактеризувати, як "виборчу благодійність", що фактично є технологією матеріального стимулювання виборців з метою отримання додаткових електоральних переваг та формування позитивної думки про суб’єкта виборчого процесу. «Виборча благодійність» може також прямо застосовуватися до виборців, тоді такі дії будуть мати як ознаки непрямого підкупу виборців, так і стосуватися їх опосередковано. Зокрема, у випадках, коли кандидати намагаються через подарунки для дітей здобути прихильність їхніх батьків – своїх виборців", – вважає координатор ОПОРИ в Полтавській області Костянтин Донченко.

Полтава.365
Tags: Батьківщина-Родіна, Тимошенко, законодательство, листовки, местная власть, нарушения, освіта, подарки, политреклама, школы, школьники
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments