Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Український дизайнер представив своє бачення народного автомобіляВипускник Харківського автодорожнього університету (ХНАДУ), 27-річний дизайнер Роман Прядько представив своє бачення «народної» моделі в новому поколінні.

Автомобіль отримав назву ZAZ-965-NewERA. Проект близький за духом таким автомобілям, як Fiat 500, Citroёn C3 Pluriel, Mini Cooper Hatch III, Volkswagen Beetle III.За заявою автора, в проекті збережено стиль бренду, і водночас він інтерпретований по-своєму. Головною зміною стало перенесення двигуна на передню частину кузова, що спрощує систему охолодження. Також одним з основних елементів упізнаваності екстер’єру можна вважати «зябра» на боковинах кузова, які в оригінальній версії були вентиляційними отворами, на заміну їм встановлені прорізи для відведення повітря з салону автомобіля. Що сказати, стильно і функціонально.Інтер’єр передбачає такий самий підхід до стилю і функціональності автомобіля. Основними елементами, які впадають в око, є: двоспицеве кермо, комбінація приладів у ретро стилі, три круглих функціональних клавіші на центральній консолі, нижче яких розташувалася кнопка запуску двигуна СТАРТ/СТОП, горизонтальна лінія з плавним загином вниз, яка функціонально стилізована під центральні і бічні повітродуви.По замыслу разработчика, новая модель принадлежит к малому классу «В», благодаря своим габаритам – 3825 x 1630 x 1550 мм, и колесной базе – 2320 мм. Салон вмещает свободно двух взрослых человек спереди, а на задних сидениях будут чувствовать себя комфортно только дети (или два взрослых для короткой поездки). Покупателями такого автомобиля Роман видит парня или девушку возрастом 25-35 лет или молодую семейную пару.

Компоновочная схема проекта предполагает несколько вариантов силовых установок: как ДВС, так и электромоторы с литий-ионными батареями.
Tags: zaz, автомобили, автопром, дизайн, разработки, українське
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments