Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Московський патріархат розтоптав усі канони і показав, що ним керують з Кремля

Відмовившись визнавати рішення Вселенського Патріархату, МП розтоптав всі канони й показав, що їхню політику диктують з Кремля.Про це в ефірі ток-шоу "Ситуація" на "Прямому" розповів релігієзнавець, народний депутат від фракції "Народний Фронт" Віктор Єленський, передає РІСУ.

"Раптом Московський патріархат оголошує, що все одно не буде їх визнавати. Навіть ціною того, що ми станемо розкольниками для всього світу. Тобто проблема вона звичайно знаходиться в Москві. Москва хоче зберігати цей розкол в Україні, хоче його поглиблювати, хоче його посилювати. За цих умов звичайно, все залежить від мудрості і я сказав би церковної свідомості й вірних новоствореної Церкви, вірніше конституйованої, тому що вона нікуди не зникала і від тих, хто зараз є в московському патріархаті. Вселенський Патріарх, його богослови дуже сказати б випукло пояснили московському патріархату в якому канонічному стані він зараз знаходиться. Московський патріархат, який завжди говорив про канонічність, про канони й так далі. Зараз ці канони просто розтоптав і ще раз довів, що його сказати б, політика, яку він здійснює в Україні - це політика, що керується виключно з Кремля", - розповів нардеп.

Також він нагадав, як екс-УПЦ МП закликала молитись за загиблих дітей у Кемерово, однак не дозволила відспівувати хрещеного в УПЦ КП хлопчика.

Нагадаємо, представник Вселенського Патріархату митрополит Галльський Еммануїл прибув до Києва, щоб головувати на Об'єднавчому соборі православних церков у суботу, 15 грудня.


Tags: Вселенский Патриархат, бесы, геть попів МП, гундяевцы, каноны, московские попы, московский патриархат, раскольники
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments