Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Московським попам і їх шісткам доведеться затягнути паски

Щоб ви краще розуміли, ЧОГО САМЕ коштуватиме Московському патріархату втрата прибуткових українських церковних приходів:Вчора Держдума в другому читанні прийняла законопроект, який спрощує РПЦ відмову від регіональних угод про розмір мінімальної зарабітної плати. Зміни будуть внесені до Трудового кодексу РФ.
Коли цей закон буде прийнятий остаточно, РПЦ матиме право платити своїм співробітникам заробітню платню меньшу, ніж встановлений в тому чи іншому регіоні РФ МРЗП (мінімальний розмір заробітної плати). До того ж, РПЦ зможе не запитувати своїх робітників, чи хочуть вони заробляти меньше, - тоді як цивільні установи зобов'язані враховувати позицію профспілок.

Цей закон стосується не лише "рядових" російських панотців, але й робочих та реставраторів, в тому числі тих, чия робота пов'язана з підвищеною небезпекою для здоров'я (з фарбами та хімічними реагентами). Тепер вони дихатимуть отрутою "во славу Божу".
Одночасно депутати проголосували за зміни в законі "Про спеціальні оцінки умов праці", які надають дозвіл російським попам більше не звітувати перед чиновниками про умови праці своїх підлеглих. Таким чином, РПЦ убезпечить себе від будь-яких державних перевірок та штрафів. Як кажуть, цю зміну в російському законодавстві пролобіював особисто Гундяєв.

Цікаво, що Мінпраці видало схвальний відгук на цей законопроект, в якому окремо наголошується, що проект закону був "подготовлен Московской патриархией", а не депутатами. Таким чином, в міністерстві визнали, що РПЦ Є ЧАСТИНОЮ ЗАКОНОДАВЧОЇ СИСТЕМИ РОСІЇ.
А ще цікавіший той факт, що МП розробила цього документа ще в 2016 році - тобто, Кирюха Гундяєв ніколи не мав ілюзій відносно того, що УПЦ Київського Патріархату обов'яково отримає томоса від Константинополя.

Зрозуміло, що верхівка московських попів з втратою майже половини своїх грошових прибутків відмовлятися від власного роскішного життя не збирається - замість цього вона скоротить і без того куці доходи своїх підлеглих.

Як в тому старому радянському анекдоті:
Син-першокласник радісно звертається до свого батька:
- Тато, по радіо сказали, що з нового року ціна на водку підвищиться в два рази! Значить, ти тепер меньше питимеш!
- Ні, синку. Це значить, що тепер ви з матусею меньше їстимете.

_______
від ред. Томос наближається, Томос наближається... Роби репост - запрошуй свято в дім!

Лідія Гайдар, А що там у ПП
#читаємо_вголос


Tags: #читаємо_вголос, ГосДума, РПЦ, Томос, автокефалия, законодательство, зарплаты, московские попы, московский патриархат, потери, раша гудбай, убытки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment