Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

До Дня Збройних сил України випустили крафтову "Бойову" згущенку. Добраніч, карателі!

На Ічнянському молочноконсервному комбінаті в Чернігівській області повністю відновили роботу, і до Дня Збройних сил України випустили крафтову партію згущеного молока "Згущенка "Бойова", повідомив Укрінформу голова наглядової ради ПАТ "ІМКК" Валентин Запорощук."Це - промо-акція, спрямована на підтримку нашої армії і пов’язана з тими подіями, які нещодавно відбулися на арсеналі під Ічнею. Підприємство тоді зупинялося, кілька тижнів стояло, люди постраждали", - сказав Запорощук.

За його словами, партія чисто символічна і випущена не для продажу. Але якщо на таке згущене молоко будуть замовлення, в тому числі й від армії, підприємство готове її випускати.

На упаковках зображені військовослужбовці різних родів військ. І називаються банки відповідно: танкове, флотське, десантне, артилерійське, авіаційне та піхотне. Хоча продукт у них за складом однаковий.

До Дня Збройних сил випустили крафтову партію "згущенки "Бойової"

В коментарі для ЗМІ в МКК підкреслили, що після пожежі з подальшою детонацією боєприпасів, що призвело до значних руйнувань в райцентрі Ічня та довколишніх селах, виробництво повністю відновлено.

“Ми працюємо в повному обсязі й продовжуємо робити свою справу. І як доказ - ця перша партія нового згущеного молока, присвяченого нашій армії”, - наголосили в МКК.
Tags: День Збройних Сил України, ЗСУ, армия, зроблено в Україні, крафтове, молочка, національний виробник, поддержка, предприятия, продукция, смачно, українське військо
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments