Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В Україні за 20 років розікрали військового майна на $200 мільярдів

П’ять копійок: Прикро, що з цього корита столувалася саме проросійська, антиукраїнська босота типу всіляких гриценок, януковичів, лебедів, кравчуків, тимошонок, кузьмуків та кучмістів.

Україна за 20 років втратила військового майна на $200 мільярдів — Вінник

Голова Тимчасової слідчої комісії ВР з проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання в ЗСУ Іван Вінник заявив, що у період з 1995 по 2014 рік Україна втратила військового майна на $200 мільярдів. Про це він сказав на засіданні ТСК вчора, повідомляє Укрінформ.

"Загалом сума техніки, яку було продано з 1995 по 2014 рік, за оцінками експертів, оцінюється в 200 мільярдів доларів, що є абсолютно космічною цифрою з точки зору боротьби з корупцією в Україні. Я вважаю, що ми зобов'язані зібрану інформацію, а мова йде про понад 10 тисяч аркушів, надати народові України", - сказав Вінник.

Крім того, зауважив нардеп, є багато інформації, яка зараз засекречена, "і тому ми звертаємось до СБУ розсекретити цю інформацію. Хочеться, щоб цей звіт був завершеним", - сказав він.

1
4
Як розкрадалася українська армія (інфографіки)

У цьому контексті Вінник зауважив, що роботу ТСК треба продовжити ще на 6 місяців. Він пояснив, що відповідну постанову мають підтримати 150 народних депутатів, і тоді роботу ТСК буде подовжено.

Вінник нагадав, що до 1991 року Україна мала третій у світі ядерний арсенал, армія мала колосальне озброєння. Зокрема, Україна мала 176 міжконтинентальних балістичних ракет, 44 стратегічних бомбардувальники, які могли нести ядерну зброю, тисячі БТР, БМП та танків.

1
1
1

Tags: Вінник, ЗСУ, ТСК, армия, военная техника, воры, вредительство, имущество, казнокрадство, комиссии, коррупция, расследование
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments