Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Все більше українців підтримують автокефалію УПЦ

Майже половина українців підтримує створення незалежної автокефальної Української православної церкви.

Все більше українців підтримують автокефалію УПЦ

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг" на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту.

На запитання "Чи підтримуєте Ви створення незалежної Автокефальної православної Української церкви?" 22% респондентів відповіли "однозначно так". Ще 25% українців обрали відповідь "скоріше так". Однозначно проти створення єдиної помісної православної церкви в Україні 15% опитаних, 13% скоріше не підтримують таке рішення. 27% респондентів не можуть відповісти на це питання.

Порівняно з аналогічним опитуванням, яке проводилося групою "Рейтинг" у червні цього року, кількість прихильників створення в Україні єдиної незалежної православної церкви збільшилася. Так, у червні однозначно "за" були 20% громадян, 19% скоріше підтримували створення помісної православної церкви в Україні. Натомість противників було 18%.

Згідно з опитуванням, серед прихожан УПЦ Київського патріархату 30% - прихильників автокефалії. Лише 10% опитаних фанатиків московського патріархату підтримують створення єдиної помісної Української православної церкви.

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 29 вересня по 14 жовтня 2018 року. Всього було опитано 2400 українців віком від 18 років. Похибка вибірки не перевищує 2%.


Tags: Єдина Помісна Православна Церква, Українська церква, автокефалия, православие, соцопросы, українці
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments