Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На Житомирщині обшукують декілька єпархій неканонічного московського патріархату

На Житомирщині у кількох єпархіях чекістського московського патріархату нині тривають обшуки.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила начальник відділу комунікації ГУНП у Житомирській області Алла Ващенко.

«У рамках кримінального провадження за ст. 161 Кримінального Кодексу України працівниками ГУНП і співробітниками УСБУ області проводяться обшуки у будинках і приміщеннях кількох єпархій області», - розповіла Ващенко.

У статті 161 Кримінального кодексу йдеться про порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

Злочинні дії, передбачені вказаною статтею, карають штрафом, обмеженням позбавленням волі від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Разом з тим місцеве видання Житомир.info зазначає, що працівники слідчого управління ГУНП в Житомирській області разом з працівниками СБУ проводять 8 санкціонованих обшуків у Києві, Житомирі, Овручі і Коростені в приміщеннях, які належать Житомирській і Новоград-Волинській єпархії та Овруцько-Коростенській єпархії московського патріархату.

Як повідомлялось раніше, СБУ 30 листопада проводила санкціонований обшук за місцем проживання настоятеля Свято-Успенського собору Києво-Печерської лаври митрополита МП Павла (Лебедя). Слідчі дії проводились також за місцем розміщення майнового комплексу, який належить чекістському попу Павлу. Кримінальне провадження розпочате теж за ч. 2 ст. 161 Кримінального кодексу України.
Tags: Житомирщина, СБУ, геть попів МП, московский патриархат, обыски, уголовные дела
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments