Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Квинтэссенция гибридной войны против Украины.

Хуйло - дрєсіровщік, а наша жопозіцьія - обдрісірованьіє


підлога країни проти Порошенка ))))ПОРОХ СЛИВАЕТ ПАТРИОТОВ.
Праздник Евробляхера. Польша, якобы, готовится занести в Blacklist всех установленных лиц, которые перекрывали границу.
На NewsOne (уж извините - мониторю) слышу мнение "эксперта" по данному поводу: "Это постарался Порошенко, который целенаправленно сливает патриотов и людей, которые просто хотят достойно жить".
И он прав. Порошенко действительно сливает таких "патриотов".
Сливает их надежды на перманентную революцию, на бардак, на беспредел, на хаос, на халяву.
Сливает их стремление подняться не за счёт труда, а за счёт права матроса Железняка единолично решать, что "караул устал", права серого перегонщика машин под видом "простого народа" вершить правовой беспредел.
Сливает их желание того, что все двери будут открываться ногой со словами: "Разве я на Майдане за это стоял?"
Когда человек после силы революции уже не может принять силу закона.
Привыкнуть, что патриоты сейчас не те, кто блокируют дороги и вдесятером нападают на одного дальнобойщика, а те, кто каждый день ходят на работу, честно платят налоги, помогают армии, в рамках закона контролируют власть, объединяются перед внешней угрозой и не сеют на каждом шагу зраду на радость Москве и рыгам.
Когда одни блокируют Азов, другие трибуну ВР, третьи - дороги и государственную границу, а четвёртые - свой мозг, это и есть квинэссенция гибридной войны против Украины.
Так что да, сливает - эксперт правду сказал...
Helgi Sharp

Нащот того, шо творять бляхери на кордонах
Гарантую, будете сміятись
Карочє, по порядку:
1. Авто Євро Сила влаштовує двіжуху і вимагає закон і розмитнення на бляхи
2. поки вона влаштовує двіжуху за легалізацію своїх тачок, пацани з Західної України, які собі поробили «карти поляка» чи «посвідчення малого прикордонного руху», і які ніколи на постійно не ввозили бляхи сюди, тільки на тимчасове - катаються туда-назад на них, що 5 днів (а паралельно возять туда сигарети, а назад хавчик контрабасом) - вони так роками робили
3. Пацанів з Західної України взагалі не гребе ані Авто Євро Сила, ані Закони, ані непотрібне їм розмитнення, ані нічо - у них всьо норм і своя тєма
4. І тут Авто Євро Сила таки добивається прийняття Закону 8488.
5. І наші браві митники врубають босса і кажуть - тепер каждий має забашляти на в’їзді розмитнення, а як будете їхати назад (ну ви ж тіпа поляки?) то ми вам його повернемо.
6. І та вся банда шо возила сігарєти, опиняється в Польщі і раптово з’ясовує, шо теперка не мож в’їхати до України на контрабас і тимчасове, а тіко все має бути за 2-3 штуки євро і по новому Закону.
7. Який, нагадую, продавила Авто Євро Сила (ніяк не повязана з тими хто возить сігарєти) 🙂
Тепер
- західноукраїнські пацани попередили, шо люба машина з значком АЄС - як появиться, то ціла не буде,
- АЄС офігіває, шо по ходу вийшло з тих всіх протестів,
- а жаба і гадюка курять в ліжку :)))))
_____________________________________

UPD: но це ще не вся веселуха !
Пацани ж заблокували дорогу і давай не пускати тупо всіх. А серед всіх - були польські дипломати.
І тепер поляки вимагають у наших митників списки протестуючих, після чого збираються позабирати у них всі карти поляка і посвідчення МПР (малого прикордонного руху) - і паспорти забанити, аж до депортації. І халява з катанням через кордон закінчиться нараз ващє 🙂
Попкорну на всіх не вистачить :)))
Любомир Футорський
****************
оце точно!!! одні зрадодрочери волатимуть, чого так пізно звільнив українські міста, інші кричатимуть, що неправильно звільнив, треба було отак, а не так...Ира Прокопова‎
Порошенко отримав країну в найгіршому військовому і економічному стані, ніж будь-хто, хто був при владі до ньoгo. В тому числі це стосується Ю. Тимошенко і Гриценка, які роззброїли Україну. Сьогодні українці платять за це кров'ю своїх дітей, мільйонами біженців, економічним спадом. Треба сказати "Ні" популізму тих, хто за "покращання" по путінському сценарію.
Альтернативи Петру Порошенку немає: коней на переправі не міняють.

Волонтер, який сьогодні майже не їздить на схід, але, одягнувши військову форму, кричить на кожному кутку про ”зраду, зубожіння і бариг” - “великий патріот і порядна людина”. А волонтери, які почали офіційно співпрацювати з командуванням Української Армії, розробили модель правильного харчування для військовослужбовців, розробили і ввели в експлуатацію військову форму, захист та ін. - ”зрадники і прихвостні режиму”.
Ветерани АТО, які ніде офіційно не працюють, не сплачують податки, але кожного тижня мітингують проти “бариг”, і щовечора строчать гнівні пости про «злочинну владу» - “великі і чеснонепідкупні патріоти”. Натомість, ветерани АТО, які після демобілізації створили організації, щось на кшталт муніципальної поліції, які офіційно працюють в співпраці з державними правоохоронними органами і приносять реальну користь суспільству - “зрадники і прихвостні злочинної влади”.
Держслужбовці і депутати, які, після відставки Яценюка, очолили уряд(на вимогу чесних борців з ”баригами” )хоч щось роблять для країни... але тепер вони – «злочинна влада, режим, бариги, хунта» А “опозиціонери”, (на вимогу яких і знімали Яценюка)коли їм запропонували очолити уряд, по-тихому відмовилися, а тепер, замість того, щоб розробляти закони та голосувати за них, бо саме за це ми їм платимо, збирають людей на мітинги і протести проти “бариг”. Сьогодні вони - “чесні і непідкупні борці з “баригами ”...
Може, чогось не розумію, але маючи під боком військовий конфілікт, всі борці, здається мені, мають бути на фронті, а в уряді і парламенті потрібні ті, хто буде писати і голосувати за важливі для України закони, приймати, часом і не популярні, рішення, брати на себе відповідальність і працювати. Нагадайте мені, бо не пам'ятаю - який закон особисто написав і довів до голосування парасюк чи семенченко? От закон про заборону проросійських каналів від Найєма пам'ятаю, але чомусь він перед голосуванням виступав проти власного подання...
Антивсепропальщик/Антипопуліст

Не можна довіряти країну колабораціоністам, як би солодко вони не співали
Якщо ви чуєте від політичної сили, що найголовніше - це боротися з корупцією і підвищити рівень життя населення, а вже потім ми розберемося з війною і з російської небезпекою, то ви повинні знати, що, які б гарні вишиванки не носили лідери цієї політичної сили і на якій би чудовій українській мові вони не розмовляли, однією ногою ця політична сила перебуває в Російській Федерації, і ніякого реального відношення до України ця політична сила просто не має.
Те ж саме стосується засобів масової інформації, громадських організацій і так далі. Не можна довіряти країну колабораціоністам, як би солодко вони не співали.
Віталій Портніков
Антивсепропальщик/Антипопуліст

для тєх, хто нє поняв

Tags: гниди, зрадофилы, консервы, кремлевские технологии, кроты Лубянки, полезные идиоты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments