Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Москва визначилась, кого хоче бачити переможцем виборів президента України

Росія, без сумніву, намагатиметься вплинути на виборчий процес в Україні у 2019 році, проте робитиме ставку на вибори до Верховної Ради, а не на президентські.Таку думку політолог Володимир Цибулько висловив на засіданні міжнародного "круглого столу" в Укрінформі.

"Ставка буде робитися на парламентську більшість, яка не буде впадати в антиєвропейську чи антинатівську риторику, але тихо саботуватиме, наприклад, процес стандартизації з НАТО та багато інших процесів", - вважає експерт.На його думку, РФ не готова виділяти зайвого фінансування на українські вибори, тому активніше включиться та працюватиме у другому турі. "Хто вийде у другий тур, того і підтримає, будь-кого, хто проти Петра Порошенка", - припустив Цибулько.

Політичний експерт Тарас Чорновіл також вважає, що для Кремля головне мати в українському парламенті якомога більше прибічників.
Що ж до президентських виборів, то, на його переконання, Російська Федерація намагатиметься зробити так, щоб до влади в Україні прийшов той кандидат, який буде готовий на компроміси.

“Росія почала вже розуміти, що схопити все не можна, і тому там виходять із того, що має бути прийнятний результат. Кандидат має бути не “наш”, а “договороздатний”. Ось ця норма стала визначальною”, - сказав Чорновіл.
На його думку, керівництво РФ уже визначилося, кого воліло би бачити переможцем президентських перегонів в Україні, та й російські політтехнологи зробили певні висновки із попередніх виборів. "Вже немає тупої ставки на те, що треба привести до влади свого кандидата. ... Їх (ряд "кандидатів" - ред.) планують на парламентські, а на президентські вибори випускають тільки пограти м’язами і попрацювати”, - сказав Чорновіл.
Експерт також вважає, що Кремль неодмінно намагатиметься змоделювати суспільні настрої в Україні, якомога глибше загнати громадян у депресивний стан завдяки різним каналам зв'язку. І найімовірніше, це робитимуть не через ЗМІ, а за допомогою соціальних мереж та в інші способи, зауважив Чорновіл.Tags: Цибулько, Чорновіл, вмешательство в выборы, гниди, кандидаты, консервы, кремлевские технологии, кроты Лубянки, политологи, прокремлевские партии, эксперты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment