Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Як в Україні ничегониделаеца: № 290 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Як в Україні ничегониделаеца" знаходяться тут (№№ 001-100), тут (№№ 101-200) і тут (№№ 200-передостанній)

Приріст відновлювальних джерел електроенергії в Україні зріс на 65% – введено 430 МВтПротягом перших трьох кварталів 2018 року в Україні додатково введено 430 МВт електростанцій, які здійснюють виробництво електричної енергії з енергії сонця, вітру, біомаси, а також малими ГЕС, передає НКРЕКП.

Найбільше приросту (83%) було забезпечено за рахунок введення потужностей нових СЕС. Вітрогенерація становила 13% від нових потужностей. Електростанції на біомасі становили 4% нових відновлювальних енергетичних потужностей.

За весь минулий рік приріст «зеленої» генерації склав 260 МВт.

На Мыколаивщине реализуется 50 инвестиционных проектов на 40 миллиардов

На Николаевщине реализуется 50 инвестиционных проектов на 40 миллиардов – ОГА

Об этом сообщил голова Мыколаивской областной государственной администрации Олексий Савченко во время заседания рады регионального развития 27 ноября, сообщает Укринформ.

«В 2017 и 2018 годах на Мыколаивщине за счет эффективного использования публичных средств реализовано 2,5 тысячи инвестиционных проектов на сумму 2 миллиарда гривень. В частности, речь идет о пищевой промышленности, альтернативной энергетике, морехозяйственном комплексе и тому подобное. Кроме того, сейчас в области реализуется 50 инвестпроектов на более 40 миллиардов гривень», - сказал председатель ОГА.

В частности, это реконструкция подходного канала порта «Очакив», зерновой комплекс с продолжением причальной линии ГП СК «Ольвия», завод по сушке томатов ФХ «Органик Системс» холдинга «Агрофюжен», первая и вторая очереди комплекса по перегрузке мелясы ООО «Эвери» и ряд других.

По словам главы области, в том числе благодаря новым проектам на Мыколаивщине создано 23 тысячи новых рабочих мест. И эта цифра должна расти благодаря развитию инвестиционной деятельности.

Експорт української готової риби цьогоріч зріс на 23%

Херсонська ОДА хоче нараду щодо нових правил промислового вилову риби

Сума експорту готової та консервованої риби за період січень-вересень поточного року сягнула $6 млн, що на 23% більше, ніж за 9 місяців 2017 року, повідомляє прес-служба Державного агентства рибного господарства України.

Найбільше української готової риби експортувалось до Молдови – 893 тонни на $1,3 млн. Також серед лідерів: Азербайджан (458 тонн на $903 тис.), Білорусь (505 тонн на $672 тис.), Грузія (552 тонни на $590 тис.), Ізраїль (120 тонн на $378 тис.), Казахстан (213 тонн на $269 тис.) та Вірменія (264 тонни на $212 тис.).

У відповідний період 2017 року лідерами за експортом такої української продукції так само були Молдова, Білорусь, Азербайджан та Грузія. Загалом у 2017 році було поставлено на зовнішні ринки 5 тис. тонн готової та консервованої риби на загальну суму $7,3 млн.

Як повідомлялось, за підсумками 9 місяців 2018 року Україна експортувала 454 тонни мороженої риби на загальну суму $1 млн.

Банковский сектор впервые с 2013 года может выйти на прибыльную деятельность

Банковский сектор впервые с 2013 года может выйти на прибыльную деятельность - НБУ

Об этом на своей странице в Facebook написала первый заместитель председателя НБУ Екатерина Рожкова.

«Впервые с 2013 года банковский сектор может выйти на прибыльную деятельность. По последним данным, прибыль банков за 10 месяцев этого года выросла в 7 раз и составляет уже 14,8 млрд грн. За октябрь прибыль +3,9 млрд грн», - говорится в сообщении.

Рожкова отметила, что среди объективных причин возвращения к прибыльности - значительный рост как процентных, так и комиссионных доходов банков, а также рекордно низкие расходы на формирование резервов в этом году. За 10 месяцев сектор сформировал резервов на 21,4 млрд грн, на 25% меньше г/г.

Завод Одескабель відкрив нові виробничі потужності

Завод Одескабель відкрив нові виробничі потужності

Два місяці тому на ПАТ “Одеський кабельний завод “Одескабель” відкрили новий виробничий комплекс з випуску сучасних LAN-кабелів, передає Ukraine Now.

В комплексі встановили німецьке та французьке обладнання, що дало змогу випускати кабель, який відповідає всім нормам міжнародних стандартів.

За останні роки завод проводить планомірну модернізацію обладнання, що допомогло закріпити лідируючі позиції в Україні та розширити географію присутності на ринках країн Європейськього Союзу.

За 2017 рік експорт підприємства склав близько 31% від загального обсягу реалізації. Продукція «Одескабель» експортується в Німеччину, Італію, Іспанію, Чехію, Словаччину, Польщу та інші країни Центральної та Східної Європи.

Однією з останніх інвестицій стало придбання комплексу обладнання нового покоління, для виробництва LAN-кабелів від провідних світових брендів: NIEHOFF (Німеччина) і SETIC (Франція).

Згідно з останньою редакцією міжнародного стандарту для структурованих кабельних систем (СКС) ISO / IEC 11801 до: 2017 для офісних і бізнес-структур, передбачається використання LAN-кабелів не нижче категорії 6А.

Нові виробничі потужності збільшили обсяг продукції, що випускається на 70% або на 5 тис. км готового кабелю в місяць, при відповідністі рівня якості найвищим нормам міжнародних стандартів.

ПАТ «Одескабель» є найбільшим виробником кабельно-провідникової продукції в Україні та одним з найбільших у Східній Європі.

16 жовтня в рамках Міжнародного форуму стійкої енергетики SEF 2018, на урочистій церемонії SEF AWARDS 2018, ПАТ «Одескабель» нагороджений за кращий місцевий продукт стійкої енергетики Східної Європи.

Украинский лоукост SkyUp получил четвертый самолет

Украинский лоукост SkyUp получил четвертый самолет
Фото: аэропорт "Киев", Facebook

"Вечером 28 ноября в аэропорту "Киев" совершил посадку четвертый самолет украинского лоукоста SkyUp Airlines - Boeing 737-800 (заводской №40146, год выпуска - 2013), государственный и регистрационный знаки UR-SQC", - , сообщает международный аэропорт "Киев" имени Сикорского на странице в Facebook.

Таким образом, флот авиакомпании SkyUp Airlines включает 3 Boeing 737-800 NG (189 мест каждый) и 1 Boeing 737-700 NG (149 мест).

К концу декабря ожидается, что парк авиакомпании увеличится еще на два самолета: Boeing 737-800 NG и Boeing 737-700 NG.

С декабря 2018 года SkyUp начнет выполнять полеты из Киева в Тбилиси, Барселону, Софию и Попрад.

Український ракетний комплекс С-125-2Д1 навчили знищувати морські надводні цілі


ЗРК стрільба С-125 ППО

Міноборони планує у грудні провести навчальні стрільби по морських і надводних цілях. Про це в середу, 28 листопада, повідомив заступник начальника Генштабу генерал-майор Родіон Тимошенко, передає Корреспондент.net.

Найближчим часом ми плануємо провести, у грудні, стрільби з комплексу С-125 2-Д1 по морських і надводних цілях. Комплекс виконує завдання як щодо захисту повітряного простору держави, так і оборони з моря”, – сказав Тимошенко.

Також вживаються заходи з нарощування протиповітряної оборони. Крім того, в грудні планується проведення зборів резервістів першої черги і доукомплектування військових частин.

Украина в этом году на 3% увеличила экспорт масличных культур

Украина в этом году на 3% увеличила экспорт масличных культур - эксперты

Украина за январь-сентябрь 2018 года экспортировала масличных культур на 1339 млн долл. США, что почти на 3% больше показателей за соответствующий период прошлого года, сообщает Национальный научный центр "Институт аграрной экономики".

"По результатам девяти месяцев текущего года лидирующую позицию по объемам экспорта товаров этой группы занимает рапс. Его продали за границу 1,7 млн т на сумму 698 млн долл. США. Экспортные поставки более 1,5 млн т сои принесли отечественным агропроизводителям выручку в 600 млн долл. США. Стоимость экспорта 25 тыс. т семян подсолнечника составила более 13 млн долл. США", - говорится в сообщении.

В профильном ведомстве отметили, что характерным признаком января-сентября 2018 года стало усиление европейского вектора в отечественном экспорте масличных культур. В целом страны - члены ЕС закупили в Украине около 60% продукции этой группы.

"Впервые за последние годы лидирующую позицию в рейтинге крупнейших отечественных импортеров масличных заняла Германия. Ее доля составила 14% в общем экспорте этой продукции. За девять месяцев 2018 года эта страна закупила украинских масличных культур на сумму 191 млн долл. США", - констатировали в ИАЭ.

Вплотную к ней приблизилась Бельгия с долей 13,2%. Турция, которая с начала года возглавляла рейтинг основных импортеров продукции этой группы, переместилась на третье место (13%). Ощутимо меньшие закупки масличных культур осуществляют Франция (8,2%), Беларусь (6,0%), Нидерланды (5,8%), Иран (5,4%) и Польша (4,6%). Совместная доля этих восьми стран превысила 70%.

В то же время, в январе-сентябре 2018 года, Украина экспортировала жиров и масла на 3,2 млрд долл. США, что на 8% меньше прошлогодних показателей за соответствующий период. Основным экспортным товаром этой группы является масло подсолнечное. Его продали на рынки стран мира на сумму 2,9 млрд долл. США - на 0,3 млрд долл. США меньше, чем за девять месяцев 2017 года.

"Доминирующим покупателем жиров и масел украинского производства традиционно выступает Индия, которая с 2015 года наращивает объемы закупок подсолнечного масла. Если по итогам 2016 года доля Индии в отечественном экспорте жиров и масел составляла 29,4%, а в 2017 году - 34,4%, то только за девять месяцев этого года ее доля в структуре украинского экспорта этого вида продукции составила 42%", - отметили в научном центре.

Остальные основные страны-импортеры заметно уступают ей по стоимостным объемам закупок: Китай - 7,7%, Ирак - 6,1%, Нидерланды - 5,5%, Италия - 5,4% и Испания - 4,8%. Совокупно на эти шесть стран приходится около 72% стоимости экспорта масел и жиров.Україні таки вдалося стати незалежною від Газпрому:

Ми купуємо газ у великій дружній ванні, куди окрім Газпрому постачає газ сама Європа – це Нідерланди, Норвегія, Румунія, Північна Африка – та газ у рідкому стані з різних континентів, наприклад, США, наприклад Австралія, із цієї великої ванни ми беремо газ і купуємо. І там справді немає ідентифікатора, чий він саме – молекули однакові. Але є одне велике «але», повертаючись до питання російський чи ні. Є дуже простий тест, чи є ще газ російським. Чи можуть росіяни нам його перекрити? Якщо вони цього не можуть зробити, а "Газпром" на цьому втратив шалені кошти, пробуючи це зробити, то це не російський газ. От і все. Якби це була ота схема, … потрібно зрозуміти, що тоді справді, коли з Москви давали команду перекрити, "швейцарська" компанія "Росукренерго" казала, що газу нема. В нашому випадку "Газпром" цього зробити не може. І це головний критерій
В этом году в Украине ввели в эксплуатацию свыше 60 тысяч новых квартирВ Украине “за 9 месяцев 2018-го введено в эксплуатацию уже более 5,2 млн кв. м жилья. Это 61180 тыс. новых квартир. За этот период в эксплуатацию ввели на 15% меньше жилой площади в новостройках, чем за аналогичный период предыдущего года, что объясняется объективными факторами. Рынок становится более равномерным и стабильно развивается после изрядного бума жилищного строительства в прошлом году. Кроме того, все больше растет спрос на однокомнатные и другие малогабаритные квартиры, что тоже, в свою очередь, влияет на введенные в эксплуатацию объемы”, - сообщил заместитель министра регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины Лев Парцхаладзе на своей странице в Facebook.

Согласно статистическим данным, в январе-сентябре в городах Украины было принято в эксплуатацию 3313,3 тыс. кв. м жилья (63,3%), в сельской местности - 1917,7 тыс. кв. м (36,7%).

В многоквартирных жилых домах было введено в эксплуатацию 49,7% от всего жилья.

В разрезе регионов лидерами по объемам введенного в эксплуатацию жилья стали Киевская область (976,1 тыс. кв. м), Львовская область (595,3 тыс кв. м) и г. Киев (616,2 тыс. кв. м). Лидер по темпам - Херсонская область (200,6%).

В Україні побудують завод з виробництва метанолуПерше в Україні підприємство з виробництва метанолу з’явиться на Полтавщині. Потужність підприємства становитиме близько 50 тисяч тонн метанолу на рік, передає «Полтавщина».

Новий завод з’явиться за три роки у Машівському районі Полтавської області. Будівництво заводу знизить залежність Україну від імпорту, адже на даний момент у країні не існує власного виробництва метанолу, який широко використовується у видобуванні та транспортуванні газу.

Наразі найбільшим споживачем метанолу в України є «Укргазвидобування». Він використовується з метою боротьби та попередження гідратоутворення в газопроводах в процесі видобутку та транспортуванні газу, для випробування нових свердловин і свердловин після капітального ремонту, тощо.

Дорожники восстановили более 10 км национальной трассы Запорожье – Мариуполь

Дорожники восстановили более 10 км национальной трассы Запорожье – Мариуполь
Фото: dn.gov.ua

В пределах Донецкой области восстановили более 10 км национальной трассы Запорожье – Мариуполь. Об этом 27 листопада сообщили в пресс-службе Службы автомобильных дорог в Донецкой области.

Отмечено, что завершен ремонт проезжей части автодороги общего пользования государственного значения Н-08 на подъезде к Мариуполю (4,1 км). Работы по укладке нового асфальтобетонного покрытия также в полном объеме выполнено от с. Новокрасновка до границы с Запорожской областью (6 км).

Оба участка имеют новое двухслойное асфальтобетонное покрытие. Верхний слой состоит из прочного щебеночно-мастичного асфальтобетона (ЩМА).

В Службе автомобильных дорог объяснили, что ЩМА – это прочный строительный материал с высоким содержанием щебня плотных горных пород. Этот асфальтобетон, словно каменный каркас, позволяет защитить проезжую часть от преждевременного разрушения и обеспечить требуемый модуль упругости дорожной одежды.

В Україні створили настільну гру про боротьбу УНР


Фото: facebook.com

В Україні створили перший комплект стратегічної настільної гри “Невідома війна 1918”. Гру присвячено українським визвольним змаганням 1917-1922 років, інформується на facebook-сторінці проекту.

Перший комплект вже прибув до Києва та буде презентований на зустрічі у Міністерстві молоді та спорту. Комплект має назву “Галичина” та присвячений визвольній боротьбі за Українську державність на заході України.Вихід наступного комплекту серії “Невідома війна” буде присвячено “Холодному Яру” та вийде у 2019 році. Співавтором та консультантом серії буде історик та публіцист Роман Коваль. Окремо можна буде придбати постери з персонажами.

Гра “Невідома війна.1918” у цікавій та захоплюючій формі висвітлює досі невідомі широкому загалу факти про героїчну боротьбу українського народу за свою ідентичність та державність.

“Визвольними змаганнями” називають періоди в історії України, коли українці намагалися створити власну національну державу. Виділяють три періоди визвольних змагань: в умовах Першої світової війни (1918-1922); в умовах Другої світової війни (1938—1950); в умовах російської агресії (з 2014-го року).

Торговий оборот агропродукцією між Україною та ЄС перевищив $6 млрд і збільшився на 5%В період січень-вересень 2018 року оборот торгівлі сільськогосподарськими товарами між Україною та Європейським Союзом збільшився проти торішніх показників за відповідний період на 5% і перевищив $6 млрд. При цьому позитивне сальдо склало 2,2 млрд дол. США. Про це заявив заступник директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», член-кореспондент НААН Микола Пугачов, передає agro-yug.com.ua.

Найбільшими торговельними партнерами для України в ЄС залишаються шість країн – Нідерланди, Польща, Італія, Іспанія, Німеччина та Франція.

На помітне місце у рейтингу претендує Бельгія, з якою у порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяги взаємної торгівлі України аграрною продукцією збільшились майже на 35% – до $336 млн.

Сукупна частка цих семи країн складає близько 3/4 обороту взаємної торгівлі сільськогосподарськими товарами. Очевидно, потенціал у цій сфері щодо решти країн для України далеко не вичерпаний.

За словами Пугачова, основні обсяги поставок до Європи Україна забезпечує за рахунок зернових та олійних культур, а також соняшникової олії і макухи.

За даними на початок жовтня, у 2018 році вітчизняні експортери вже повністю використали безмитні експортні квоти на поставки до Європейського Союзу пшениці, кукурудзи, ячмінної крупи і борошна, яблучного і виноградного соків, солоду і клейковини, оброблених томатів, меду, вершкового масла.

Вони також закрили три квартальні квоти на м’ясо птиці.

До того ж, вичерпані додаткові преференційні квоти на мед, пшеницю і кукурудзу, які почали діяти протягом поточного року.

Майже повністю закрита квота на оброблений крохмаль, в межах 90% фіксується заповнення по крохмалю, часнику, продуктах переробки солоду і крохмалю.

В Украине объемы строительства в этом году выросли на 6,4%

В Украине объемы строительства в этом году выросли на 6,4% - Минрегион

По итогам января-октября 2018 года строительные предприятия Украины выполнили работ на 100,5 млрд гривень, сообщил Правительственный портал со ссылкой на заместителя министра регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины Льва Парцхаладзе.

“На 6,4% выросли объемы строительства в Украине за 10 месяцев этого года. Это учитывая строительные, монтажные и другие работы при реконструкции, реставрации, капремонте и новом строительстве. Отрасль продолжает развиваться, и надеюсь, что по итогам года такая положительная тенденция будет сохранена”, - сказал Парцхаладзе.

Он добавил, что по итогам отчетного периода индекс строительства инженерных сооружений составил 112,1%, зданий - 101% (жилых - 100,8%, нежилых - 101,3%).

Отмечается, что в денежном выражении объем строительных работ в январе-октябре 2018 года составил 100,5 млрд гривень.

В разрезе регионов лидерами по объемам выполнения строительных работ стали г. Киев (22,7 млрд грн), Одесская (11,8 млрд грн) и Днепропетровская (10 млрд грн) области.

Новое строительство, реконструкция и техническое переоснащение составили 74,3% от общего объема выполненных строительных работ, капитальный и текущий ремонты - 16,8% и 8,9% соответственно.

Виготовлено 1,4 млн тонн цукруЗ початку року цукрові заводи виробили 1,4 млн тонн солодкого продукту.

НАЦУ «Укрцукор» інформує про збір 10,7 млн тонн цукрових буряків станом на кінець листопада 2018, в України цукровий буряк переробляє 40 підприємств, повідомляє Національний промисловий портал.

За десять місяців поточного маркетингового року (вересень 2017 – серпень 2018) українські виробники експортували 501 тис. тонн цукру. Цього року посівні площі під цукровим буряком становлять 280 тис. га.

На Виннитчине в тестовом режиме открыли международный пункт пропуска "Бронница-Унгурь"

На Виннитчине в тестовом режиме открыли международный пункт пропуска "Бронница-Унгурь"
Фото: vin.gov.ua

Об этом сообщает департамент по делам СМИ и связей с общественностью Винницкой ОГА.

"27 ноября в тестовом режиме начал свою работу международный пункт пропуска автомобильного сообщения «Бронница-Унгурь», осуществляющий межгосударственную связь между Украиной и Республикой Молдова через р. Днестр в пределах Винницкой области, а именно Могилев-Подольском районе. Этому предшествовали многочисленные выездные заседания украинско-молдавской Рабочей группы по вопросам транспорта", - говорится в сообщении.

Сейчас через ПП «Бронница-Унгурь» обеспечен пропуск легкового и грузового транспорта весом до 3,5 тонн.

Строительство этого моста было завершено еще в 1995 году, однако движение автотранспорта был невозможно вследствие отсутствия подъездных путей со стороны Республики Молдова. Подъездные дороги с украинской стороны к Бронницкому мостовому переходу были построены еще в 2001 году.У Львові запускають міську станцію компостування органікиПроблема перероблення та сортування сміття в місті Львів нагальна вже не перший рік. Для розв’язання цього питання буде збудована станція компостування відходів, на це нарешті дав згоду виконавчий комітет Львівської міської ради. Для цього була виділена ділянка по вулиці Пластовій, поруч з майбутнім сміттєпереробним заводом, передає «leopolis.news».

За планом цей об’єкт має бути запущено вже в першій половині 2019 року, свої пропозиції та тендерні документи в міську раду подали 12 компаній з 11 країн світу, які обіцяють не лише збудувати станцію, а комплексно підійти до питання сортування та перероблення сміття.

Станція компостування дозволить збирати харчові та зелені відходи, які складають більше третю частину від усього сміття міста.

За для максимальної ефективності роботи майбутнього комплексу планується запровадити систему роздільного збору сміття, для того, щоб органічні відходи не потрапляли до змішаного, а відразу відсортовувалися населенням у спеціальні контейнери, які потім автоматично будуть потрапляти на виробництво з перероблення та компостування.

Потужності майбутнього комплексу дозволять в будь-який момент вдвічі збільшити можливості перероблення відходів і створення з них біомаси, яку надалі будуть використовувати не тільки як органічне добриво, але і як засіб здобуття біологічного газу для опалення.Аналогічне підприємство в польському місті Познань, перебуває у власності міської громади і приносить чималий прибуток до бюджету міста, що виконує не тільки екологічну функцію, а є чудовим бізнесовим проектом.

Будівництво станції компостування дозволить частково розвантажити потужності майбутнього заводу по переробленню сміття, та суттєво покращити екологічну ситуацію в місті Львові.Экспорт сельхозпродукции в Саудовскую Аравию вырос на 17%

Экспорт сельхозпродукции в Саудовскую Аравию вырос на 17% - Минагро

Экспорт сельскохозяйственных и продовольственных товаров из Украины в Королевство Саудовская Аравия с января по сентябрь 2018 года увеличился на 17%, рассказала заместитель министра аграрной политики и продовольствия Украины по вопросам евроинтеграции Ольга Трофимцева во время встречи с заместителем министра окружающей среды, водных ресурсов и сельского хозяйства Саудовской Аравии Ахмедом бин Салих Аль-Хамши, сообщает пресс-служба Минагро.

«По результатам января-сентября 2018 года украинский экспорт на рынок КСА составил 362,9 млн долл. и увеличился почти на 17% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года. При этом, я бы хотела в очередной раз подчеркнуть готовность Украины быть ключевым партнером Королевства Саудовская Аравия в вопросах обеспечения продовольственной безопасности КСА. Тем более, что, согласно нашей секторальной экспортной стратегии, КСА входит в перечень приоритетных стран с целью развития торгово-экономических отношений в АПК до 2026 года», - заявила Трофимцева.

Основными товарами украинского аграрного экспорта на рынке КСА стали зерновые культуры, растительные масла, мясо и субпродукты. Основной задачей на сегодня, по словам Трофимцевой, является расширение ассортимента продукции, которая экспортируется на рынок Королевства.

“Речь идет о меде, сертифицированной органической продукции, кондитерских изделиях, ягодах и фруктах и продуктах их переработки. Со своей стороны, мы заинтересованы в увеличении импорта саудовских фруктов, например, фиников”, - сказала заместитель министра.

Она также подчеркнула, что украинские операторы рынка зерновых заинтересованы в наращивании экспорта в КСА и готовы ознакомиться с процедурами и нормами, необходимыми для участия в тендерах на пшеницу и ячмень, которые предлагаются Саудовской организацией зерна.

"Мы уже имеем успешные примеры прямых инвестиций саудовского бизнеса в украинский аграрный сектор и будем делать все необходимое, чтобы количество совместных предприятий, направленных на высокотехнологичное производство и переработку сельскохозяйственной продукции с целью ее экспорта, росло", - подытожила чиновник.

Как сообщалось, 20 ноября стало известно, что Саудовская Аравия сняла запрет на импорт с Украины крупного и мелкого рогатого скота.

Безоплатна допомога: для українців створили карту правових потреб

Безоплатна допомога: для українців створили карту правових потреб

Усю важливу інформацію про систему безоплатної правової допомоги тепер зібрано у Всеукраїнській карті правових потреб.

Її систематизували фахівці Координаційного центру з надання правової допомоги, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

«Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги орієнтована, насамперед, на клієнтів системи БПД. Вона буде цікавою також для тих, хто цікавиться правовою тематикою та можливостями захисту прав у своїй громаді», — розповів директор Координаційного центру Олексій Бонюк.

Як зазначається, карта містить контактні дані регіональних, місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, статистичні дані щодо діяльності системи безоплатної вторинної правової допомоги, перелік основних правових питань у розрізі кожного місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що є актуальними для кожного регіону, реєстр організацій-партнерів та неурядових провайдерів правової допомоги та інформацію про міжрегіональні ресурсно-комунікаційні платформи.

У Мін'юсті стверджують, що карта не викличе труднощів у користуванні. «Достатньо обрати певний регіон та переглянути елементи, розташовані ліворуч від карти. Кожен елемент позначено відповідною піктограмою, що однакові для всіх областей», — ідеться в повідомленні.

Ознайомитися зі Всеукраїнською картою правових потреб можна за посиланням.Продовження: Як в Україні ничегониделаеца: № 291 (огляд)

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: #Донбас, #УкраїнаЗмінюється, #книголав, АПК, ОПК, Україна, бизнес, заводы, зроблено в Україні, инвестиции, инфраструктура, модернизация, перемоги, предприятия, прогресс, производство, промышленность, развитие, реформы, успехи, экономика, экспорт
Subscribe

 • Шапіто триває

  Суд відпустив державного зрадника, кума путіна медведчука під нібито домашній арешт. А ви щось інше очікували? Тепер вся вистава працюватиме на…

 • Колаборанти

  Міністр культури та інформполітики Ткаченко не сприяє виконанню Закону України про перейменування УПЦ МП в РПЦвУ. Бєніна посіпака хоче діалогу з…

 • Тредік про інформаційну війну

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments