Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Путін особисто озвучує методички для "української" опозиції

Ірина Геращенко порівняла заяву Володимира Путіна, який звинуватив Президента України у "здійсненні провокацій" у Керченській протоці, із лозунгами українських опозиційний політичних сил. Про це перший заступник Голови Верховної Ради написала на своїй сторінці у Facebook.

Командир "Бердянска" отказался свидетельствовать для ФСБ

"Нарешті Путін сам, особисто, озвучив методички нашої опозиції - правої, лівої, нейтральної, радикальної, білої, сірої, нової, старої, всякої - ніякої. Опозиція по всіх ТБ-каналах кричала, що "Порошенко нападе на Донбас". А тут і Путін подоспел, кричить, що Порошенко напав на Азовське море, ісконно русские води, Порошенко дав наказ ВМС РФ влаштувати провокацію, обстріляти наші кораблики і захопити їх, Порошенко поранив і захопив в полон моряків. Он кандидат із "95-го кварталу" й ролік записав до Порошенка з вимогою "освободи наших пацанов" (пацани - то на районі, а наші - то Герої в полоні піратів. Але це такі дрібниці для наших веселих кандидатів). Навіщо ж Порошенко таке чудить? Бо, як вже пояснила і розжувала з кожного чайника наша опозиція: вибори-вибори-вибори, рейтинг є тільки в опозиції, й тільки опозиція потім домовиться з Путіним. Як здати з "потрохами" все, окрім табуретки на Банковій. Це наша опозиція дійсно вміє", - зазначила Геращенко.

Політик наголосила, що опозиція зумисне намагається дискредитувати Президента Петра Порошенка перед виборами, а керівництво Російської Федерації зі свого боку агітує за будь-яку владу в Україні, окрім чинної.

"Погані справи в нашої опозиції, коли Путін вже самолічно озвучує свої методички. Бо ж і гроші в білборди вбухані на сотні мільйонів гривень, і палатки закуплені, і про ТБ з олігархами домовлено, й речитативом про те, що "це останні дні цієї влади" зранку до вечора співають, а на допомогу йде важка артилерія. Самі Путін-Мєдвєдєв переконують українців, що Порошенко і до другого туру не дотягне. Бо наші мєстниє баси і барітони, репери і оперні діви про свої рейтинги співають-співають, але прийшов час рашастайл агітувати за будь-яку українську владу, аби не Порошенка. Головне, щоб Порошенко не дав команди танкам і армії РФ йти на нові сухопутні операції і провокації, друзі, бо щось тривожно", - уточнила перший віце-спікер.При цьому вона додала, що протягом останніх двох днів не помічала представників опозиційних сил на роботі в парламенті.

"А де, до речі, зникла наша опозиція? Бо на роботі не бачила вчора-сьогодні. Тривожно, друзі. Може, Порошенко її викрав і десь катує в тайних тюрмах СБУ? Він же такий. Младенцев їсть, Путін он знає. Може, вже десь кістки опозиції обглатує на десерт", - зіронізувала Геращенко.

Раніше 28 листопада на форумі "ВТБ Капітал" президент РФ Путін заявив, що ситуація з українськими моряками в Чорному морі - це "провокація чинної української влади" і особисто Президента Порошенка. Водночас захоплення українських моряків Путін назвав "прикордонним інцидентом у Чорному морі, не більше того".

Путін також заявив, що українській владі "все сходить з рук". "Таке враження: чого вони не зроблять – їм усе сходить з рук. Якщо вони зажадають сьогодні немовлят на сніданок – їм, напевно, подадуть і немовлят. А що ж, скажуть, вони хочуть їсти – з цим нічого не поробиш", – заявив він.Як повідомлялось, прикордонні кораблі Російської Федерації 25 листопада вчинили агресивну атаку, міжнародний злочин проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід з порту Одеса до порту Маріуполь. Спецпризначенці Росії обстріляли і захопили три українські кораблі у Керченській протоці та понад 20 моряків.

Верховна Рада 26 листопада ухвалила закон "Про затвердження указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" на 30 днів у 10 областях у зв'язку з агресією Росії у Керченській протоці.
2
Tags: Геращенко, гниди, зрадофилы, консервы, кремлевские технологии, кроты Лубянки, методички, оппозиция
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments