Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"Чому воєнний стан зараз, а не у 2014?!": відповідь приголомшила (відео, документи)

Роз'яснила це питання Ірина Геращенко у своєму виступі у Верховній Раді

Мем про запровадження воєнного стану

Свою промову заступник голови Верховної Ради почала з того, що нагадала народним обранцям головну причину, заради якої вони зібралися на екстрене позачергове засідання, а саме – імена поранених і захоплених у полон військовими РФ українських моряків.

"Я хочу розпочати це засідання з трьох прізвищ – Василь Сорока 1991-го року народження, Артеменко Андрій 1994-го року народження, Андрій Ейдер 1999-го року народження. Сьогодні батько Андрія написав у Facebook: "Я пишаюся своїм сином". Ми всі пишаємося цими хлопцями, які юні, молоді здійснили супротив російському агресору. І вони – молодці".

Нагадаємо, що саме Радикальна партія блокувала трибуну і вимагала від голови ВР Андрія Парубія перерви для консультацій.Ірина Геращенко розповіла, як саме проходили ці консультації і що насправді хвилювало депутатів – доля країни та полонених українських моряків, чи… вибори.

"І сьогодні, коли три години лідери фракцій скандували і кричали в кабінеті голови ВР, ви думаєте, вони оці прізвища називали? Ні, вони говорили "вибори-вибори". А в цей час у Нью-Йорку йшло засідання Радбезу ООН, і єдина людина, яка там говорила "вибори-вибори" , – це представник Росії в ООН. Він говорив про те, що в Україні чекають виборів. Так ось, Москві ми хочемо передати: "Вибори в Україні робитиме український народ, а не Москва "."Нам тут тільки що розповідали ці люди, які на кіностудії Довженка знімали ролики, як вони "сєпарів" ловили, який їм не такий Порошенко. Путіна в свої виступах вони не згадали".

Тут йдеться про постановочне відео "героїчних подвигів" Олега Ляшка, яке зафіксували журналісти ТСН:Коли деякі народні депутати перетворили голосування за введення воєнного стану в критичний для країни ситуації на майданчик для популізму, головною тезою для маніпуляцій партії "Батьківщина"стало запитання: Чому воєнний стан не запровадили в 2014? Сама ж лідерка партії з трибуни ВР запевняла, що саме вона від самого початку була за введення воєнного стану, але це треба було робити раніше – у 2014 році.

Відповіла Ірина Геращенко і на це запитання:

"Нам тут інші люди співали, що ми не проголосували в 2014 році за введення воєнного стану. Але стенограма Ради безпеки і оборони свідчить, що тільки Турчинов про це проголосував. Інші випускали голубів миру… Звернуть увагу, як вони зараз перебивають заступника голови Верховної Ради, коли правда коле в очі".Витяги зі стенограми засідання РНБО 2014 можна переглянути тут:

стенограма засідання РНБО 2014
стенограма засідання РНБО 2014

5.ua


Tags: Верховна Рада, Геращенко, Ляшко, Радикальна партія, Тимошенко, блокировка, воєнний стан, гниди, голосование, зрадофилы, консервы, кроты Лубянки, ликбез, опровержение утки, разоблачение
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments