Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Конституційний суд схвалив: Фермерське господарство - основа аграрного ладу в Україні

Конституційний суд надав схвальний висновок законопроекту, що пропонує закріпити в Основному Законі зміни, якими фермерське господарство визнається основою аграрного ладу в Україні. Відповідна інформація оприлюднена на сайті суду."Конституційний суд України визнав таким, що відповідає вимогам статей 157 і 158 Конституції України, законопроект про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств", - зазначають у прес-службі суду.

Розділом I законопроекту пропонується доповнити статтю 41 Конституції новою частиною такого змісту: "Основою аграрного устрою України є фермерське господарство".

Як повідомлялося, 20 вересня Верховна Рада України направила до КСУ законопроект №6236 "Про внесення змін до стат. 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств".


Tags: Конституционный суд, аграрии, законопроекты, земля, село, фермерство
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments