Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

КУК вимагає від світу жорсткої відповіді на агресію РФ: зброя, санкції, бан SWIFT, ігнор путіна G20

Міжнародна спільнота повинна негайно й жорстко відреагувати на агресивні дії Російської Федерації у Азовському морі.Про це заявили у прес-службі Конгресу українців Канади, коментуючи захоплення Росією човнів ВМС України у Керченській протоці, повідомляє Укрінформ.

“Міжнародна спільнота повинна твердо відреагувати на цей огидний агресивний вчинок Росії. Конгрес українців Канади закликає Канаду, США, ЄС та інші цивілізовані держави негайно вжити рішучі заходи для протидії російській агресії”, - зазначили у Конгресі.В українській організації окреслили чотири пріоритетні сфери допомоги Україні, серед яких: надання Україні бойових суден, ракет та інших засобів, необхідних їй для захисту від російської морської агресії; суттєве посилення санкцій проти Росії, у тому числі відключення РФ від системи міжнародних грошових переказів SWIFT; висунення Кремлю вимоги негайного звільнення усіх незаконно затриманих моряків, полонених та політичних бранців; і відкликання запрошення Володимира Путіна на саміт G20 до Аргентини цього тижня.

#StopRussianAgression #AzovSea
Tags: #azovsea, #stoprussianagression, Азовське море, Запад, КУК, диаспора, международные организации, реакция, русская агрессия в Украине, санкции, требования
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments