Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Патріарх Київський і всієї Руси-України закликав каїнів з РФ отямитись і припинити зло

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет виступив із відкритим зверненням щодо російської агресії РФ проти України в Азовському морі і закликав "отямитись і припинити чинити зло". Про це йдеться в зверненні, опублікованому на сайті УПЦ КП."25 листопада 2018 р. у морі біля окупованого Росією кримського м. Керч стався новий акт відкритої збройної агресії РФ проти України - було атаковано та захоплено українські військові кораблі, поранено та взято в полон наших моряків...Знову звертаю свій голос до братовбивць - нових каїнів, які називаючи наш народ своїм братом, прийшли в наш дім, щоб проливати кров і поневолювали: отямтеся і припиніть чинити зло! Сховайте меч свій і поверніться до свого дому!" - зазначив Філарет.

Патріарх також закликав політиків "відкласти суперечки та згуртуватися".

"Церква Київського патріархату закликає Боже благословення на українських воїнів, які обороняють країну від агресора, і на всю нашу державу. Пам‘ятайте: з нами правда, тому - з нами Бог, а де Бог - там перемога! Закликаю всіх віруючих підносити свої молитви за перемогу і мир для України - це є той посильний внесок у спільну справу, який може зробити кожен з вас", - зазначив Філарет.

Він також заявив, що український народ може дати лише одну відповідь на цей напад - "мужньо протистояти ворогу, ставши на захист рідного краю, на захист своєї державності та свободи".Tags: Азовське море, Керченский пролив, Київський Патріархат, УПЦ КП, Філарет, заявление, звернення, зло, обращение, реакция, русская агрессия в Украине
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments