Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Переяславська рада 1654: Ніякого приєднання! Руйнуємо міфи

В продовження посту: Московское предательство и русские мифы: що таке Переяславська угода

Руйнуємо черговий міф з історії України, який насаджувався в часи імперії, СРСР та насаджується і зараз. Мова піде про Переяславську раду 1654 року та укладену після неї україно-московську угоду. Її московські холуї трактують як «приєднання» та «возз'єднання», а от як це дійсно було:


У відео дається короткий аналіз подій 1654 року та наводяться факти про перекручення історії. Заперечується міф про якесь "возз'єднання чи приєднання" України до Московії.


5
з коментарів:
* Таких "білим плям" і міфів створених нашими "рідними ворогами" багато. Треба їх руйнувати!
* Не дивно, бо та проклята москальська імперія завжди трималася на підступі, брехні, зраді, злодійстві та ненависті ..
* Ось так розпочалося наше "братерство".
* Ha 2.22 -2.40 - скоріше за все там неточність. Тому що пропозиція Москви щодо вірності України московському царю була внесена делегацією Москви. Церква-мати (київські церковні чини) залишила зустріч як тільки та пропозиція була внесена. Далі Іван Сірко сказав, що якщо церква не згодна йти під Москву - тo і козацтво не згодне. І Іван Сірко теж пішов з козаками з тої зустрічі. Відомо, що домовились про фінансову угоду: Україна платить царю - цар дає 100000 солдат для бою проти ляхів. Україна заплатила, а Москва нанесла удар в спину. А які є підстави вважати що Богдан Хмельницький складав якусь присягу? Хіба що розмови Москви про те, що як начебто деякі 400 козаків присягнули Москві. Ну, по-перше, 400 козаків не були уповноважені чинити юридичні дії від імені всього козацтва. Іван Сірко ясно показав позицію козацтва. А що ж то були за 400 козаків? Адже всі козаки були зареєстровані (приписані) до свого полку. До якого полку? Якщо ж то не "мертві душі", якщо ж вони дійсно присягнули - то мабуть, що правильно говорити, що певний полк присягнув Москві, а не всі козаки. Але розмови розмовами - а фактів жодних. Тому слова про те що Хмельницький присягнув - скорішe за все є просто не обгрунтованi слова.
Tags: Запорізька Січ, Московия, Хмельницький, гетьмани, договоры, козацтво, московиты, неизвестная история, предательство, развенчание мифов, русская ложь, украинско-российские отношения, історична правда
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments