Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Categories:

Официальное заявление Госдепа США к 85-й годовщине Голодомора

Официальный Вашингтон выразил солидарность с украинским народом по случаю 85-й годовщины Голодомора, вызванного режимом Сталина, подчеркнув, что Кремль до сих пор пытается разрушить стремление украинцев к самоидентичности.Об этом говорится в официальном заявлении, распространенном в пятницу спикером Государственного департамента США Хизер Науэрт, сообщает собкорр Укринформа.

"Цього місяця ми приєднуємось до українців по всьому світу у вшануванні 85-ї річниці Голодомору, коли мільйони невинних українців були зморені до голодної смерті режимом Йосифа Сталіна", - наголошується в документі.

Футбольные матчи 16-го тура УПЛ будут начинаться с минуты молчания

У Держдепі підкреслили, що варварські захоплення української землі та врожаю були здійснені з навмисною політичною метою - підкорити український народ і націю.

"Цей катастрофічний штучний голод був одним із найжорстокіших актів ХХ століття та жорстоким нагадуванням про злочини комунізму. Сьогодні українці знову вмирають через спроби Росії зруйнувати ідентичність та західні устремління народу України", - зауважується в заяві.

Держдеп США зробив офіційну заяву до 85-ї річниці Голодомору

Нинішня агресія Росії на сході України спричинила понад 10 000 смертей.

"Натомість Росія не зможе перемогти незламний український дух та не послабить прагнення українців до кращого майбутнього", - наголосили у зовнішньополітичному відомстві США.

Вшановуючи пам'ять мільйонів невинних жертв Голодомору, США підтвердили "неухильну підтримку національного суверенітету й територіальної цілісності України, а також право українського народу обирати власний курс".
Tags: Голодомор, Госдеп, США, вшанування, геноцид, заявление, преступления России, преступления коммунистов, русская агрессия в Украине, солидарность, сталинизм
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments