Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Киянам запропонують безкоштовно вивчити три іноземні мовиУ 2019 році Київська міська державна адміністрація відкриє Київський освітній габ, де можна безкоштовно вивчати іноземні мови.

Про це на відкритті фінального етапу Першого чемпіонату з англійської мови серед шкіл Києва сказав київській міський голова Віталій Кличко, повідомляє Укрінформ.

«Зважаючи на популярність вивчення іноземних мов, міська влада з початку наступного року планує запустити постійний діючий проект «Київський освітній габ». Я переконаний, що кожен киянин повинен вивчати іноземні мови і вміти спілкуватися ними. Це рішення вже затверджено на рівні міської адміністрації і тепер проходить погодження профільними комісіями. З наступного року кияни зможуть безкоштовно навчатися англійської, німецької, французької мов. Також для наших іноземних гостей ми запускаємо навчання української мови», - сказав Віталій Кличко.

Він додав, що очікувана кількість слухачів Київського освітнього габу - 100 тисяч осіб.

Киянам запропонують безкоштовно вивчити три іноземні мови - Кличко

Кличко повідомив, що рішення про створення такого хабу було прийнято зважаючи на великий попит киян брати участь у проекті «Київ заговорить англійською» від Асоціації інноваційної та цифрової освіти та соціального проекту вивчення іноземних мов Lingva.Skills, який реалізовувався протягом 2018 року. Так, за рік організатори отримали понад 70 тисяч заявок, а з самого початку передбачалося навчання 10 тисяч осіб.Програму для Київського освітнього хабу розробляє український лінгвіст, викладач іноземних мов Віталій Зубков, який є автором проекту Lingva.Skills.


Фото: прес-служба КМДА
Tags: Київ, Кличко, английский язык, евроинтеграция, кияни, мэры, хабы, іноземні мови
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments