Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У Києві демонтували дошку русифікатору Затонському, одному з організаторів Голодомору

У Києві демонтували пам’ятну дошку Затонському, одному з організаторів Голодомору

У Києві з фасаду будівлі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка демонтовано меморіальну дошку на честь одного з організаторів Голодомору Володимира Затонського, повідомляє "Радіо Свобода".

"Вже вранці 23 листопада на місці демонтованої меморіальної дошки була велика дірка у стіні, яку заліплювали робітники", - йдеться у повідомленні.

Володимир Затонський – більшовицький діяч, один із виконавців Голодомору-геноциду в Україні. Він також керував демонтажем мозаїк і фресок Михайлівського Золотоверхого монастиря та причетний до русифікації України.У листопаді 2006 року Верховна Рада України визнала Голодомор 1932–1933 років геноцидом українського народу. Наразі Голодомор визнали геноцидом 24 країни світу, а ще в низці країн – органи влади їхніх окремих територіальних одиниць.За даними науково-демографічної експертизи, загальна кількість людських втрат від Голодомору 1932–33 років становить майже 4 мільйони осіб, а втрати українців у частині ненароджених становлять понад 6 мільйонів.


Фото: Радіо Свобода
Tags: Голодомор, Київ, декоммунизация, дерусификация, кати, меморіальна дошка, очищение Украины, русскиенахуй
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments